Xiaomi Mi 10T Pro 8/256 GB
Cod: 14288Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 10T Pro 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Gamă largă de culori
Un ecran premium FHD+ Dot de 6,67” cu detalii bogate și culori incredibil de vii. Adoptând standardul film, telefonul oferă o gamă mult mai largă de culori în comparație cu sRGB, oferind o experiență vizuală cu adevărat uluitoare, cu culori extraordinar de vii.

Depășește limitele cu o cameră impresionantă
Xiaomi continuă să depășească limitele, echipând Mi 10T cu o cameră de 108MP, o cameră ultra-wide de 13MP și un obiectiv macro de 5MP. Pe lângă camera principală, Mi 10T acceptă videoclipuri 8K, oferindu-vă o experiență video clară și optimă.

Stimulează-ți creativitatea
Mi 10T oferă eficiență energetică extremă, performanță și conectivitate 5G datorită procesorului emblematic Qualcomm Snapdragon 865. În plus, te vei bucura de jocuri la nivel de desktop datorită procesorului grafic Qualcomm Adreno 650.

Experimentați o fluiditate fără precedent
Noul Mi 10T se mândrește cu cea mai mare rată de reîmprospătare a ecranului de la Xiaomi de până acum! Datorită frecvenței extrem de ridicate de 144 Hz, telefonul poate afișa până la 144 de cadre pe secundă.

În sfârșit, un telefon care poate rezista mai mult decât tine.
Mi 10T se mândrește cu una dintre cele mai mari baterii emblematice ale noastre, cu o capacitate incredibilă de 5.000 mAh. Când vine vorba de reîncărcare, poți fi sigur că nu vei pierde nimic datorită tehnologiei MMT (Middle Middle Tab) și încărcării cu fir de 33W, excepțional de rapide și cu design unic.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 218 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| AnTuTu benchmark: | 679 872 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Samsung HMX sensor, OIS, PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
