Xiaomi Mi 11 8/256GB
Cod: 14302Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 11 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Cel mai avansat ecran de la Xiaomi
Mi 11 este echipat cu un ecran AMOLED DotDisplay de 6,81". Cu ratingul DisplayMate A+ și 13 înregistrări, acest telefon este o vedetă recunoscută. Rezoluția ultra-înaltă WQHD+ și HDR10+ oferă detalii uimitoare și o claritate a imaginii. Tehnologia Super Resolution de la Xiaomi modernizează videoclipurile cu rezoluție redusă la calitate WQHD+ fără a crește consumul de date.
Monitorizarea ritmului cardiac
Senzorul de amprentă integrat în ecran – acum cu monitorizare integrată a ritmului cardiac – vă permite să deblocați cu ușurință dispozitivul și să vă monitorizați sănătatea din mers.

Filmează ca un regizor cu inteligență artificială avansată și software de ultimă generație
Având o cameră principală de 108MP cu unghi larg, o cameră de 13MP cu unghi ultra-larg de 123° și o cameră macro telefoto de 5MP, Mi 11 oferă o putere triplă pentru fotografie și video. Cele 6 moduri de filmare bazate pe inteligență artificială, activate cu un singur clic, vor atrage atenția celor de la Hollywood. În plus, tehnologia AI Erase 2.0 și o gamă de efecte video uimitoare facilitează crearea de imagini epice.

Forța și eleganța stau la baza noii filozofii de design
Xiaomi reunește tehnologie de ultimă generație în Mi 11, fără a compromite niciun aspect. Cu un design mai subțire și mai ușor, veți dori să vă etalați Mi 11 oriunde ați merge. Cu cea mai recentă sticlă extra-durabilă Corning Gorilla Glass Victus™, acest smartphone este rezistent la zgârieturi și căderi, sporindu-i și mai mult calitatea premium.
Ridicăm ștacheta cu Qualcomm și viteze de încărcare uimitoare
Echipat cu cea mai recentă platformă mobilă Qualcomm Snapdragon™ 888 și o tehnologie de procesare de ultimă generație de 5nm, Mi 11 este mai rapid, mai puternic și mai eficient decât predecesorul său, Mi 10. Nucleul ultra-mare Arm Cortex-X1 oferă performanțe cu 30% mai rapide decât generația anterioară, în timp ce modemul X60 5G integrat acceptă mai multe benzi 5G pentru o conectivitate impecabilă.

O baterie care nu se defectează niciodată
Cu o baterie de 4.600 mAh care oferă încărcare cu fir de 55 W, încărcare wireless de 50 W și încărcare inversă de 10 W, vei avea suficientă energie pentru orice aventură pe care ți-o rezervă viața.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| AnTuTu benchmark: | 812 335 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | WQHD+ |
| Jemnost displeje: | 515 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 600 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 55 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 50 W |
