Xiaomi Mi 11 Lite 6/64 GB
Cod: 14271Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 11 Lite 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișează culori mai realiste
Mi 11 Lite este echipat cu un ecran AMOLED de 6,55", protejat de Corning Gorilla Glass 5. Datorită culorilor pe 10 biți și tehnologiei TrueColor, te poți bucura de un număr incredibil de 1,07 miliarde de culori pe ecran. Acest echipament garantează culori excepțional de vii și tranziții naturale între nuanțele individuale, datorită cărora telefonul te va uimi de mai multe ori cu fotografii realiste ale apusurilor sau portrete care surprind cu fidelitate emoțiile persoanei fotografiate.

Continuând tradiția celei mai puternice camere din clasa sa
Mi 11 Lite, la fel ca predecesorii săi din seria Mi, continuă tradiția tehnologiilor fotografice inovatoare. Camera sa triplă spate, cu un obiectiv principal de 64MP, un obiectiv ultra-wide-angle de 8MP și un obiectiv macro teleobiectiv de 5MP, garantează imagini clare și colorate și mii de amintiri. Atât obiectivul wide-angle, cât și camera frontală a telefonului au fost optimizate pentru performanță în lumină slabă în modul Noapte, permițând utilizatorilor să surprindă peisaje uimitoare cu apusuri, fotografii clare din viața de noapte, contraste mai clare și multe alte detalii.

Ești pregătit pentru orice provocare?
Lucrurile mari vin în doze mici. Chipsetul Qualcomm Snapdragon 732G oferă telefonului conectivitate 4G fiabilă și multă putere pentru capacitățile sale avansate de fotografiere, astfel încât să vă puteți aștepta la o experiență de utilizare plăcută, completă.

Aruncă grijile deoparte
Bateria de 4.250 mAh, împreună cu tehnologia de încărcare rapidă de până la 33W, îți va permite să lași deoparte toate grijile legate de epuizarea bateriei, indiferent dacă lucrezi sau te joci jocurile tale preferate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 157 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| AnTuTu benchmark: | 355 871 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 250 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
