Xiaomi Mi 4i LTE
Cod: 14347Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 4i LTE
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Xiaomi Mi4i este un smartphone care îmbină ce e mai bun din legendarul model emblematic al acestui brand chinezesc și, în același timp, îl modernizează, atât din punct de vedere al echipamentelor, cât și al aspectului. Dispozitivul se mândrește cu o finisare elegantă, capabilă să reziste la o manipulare dură. Producătorul a reușit să încorporeze o serie de caracteristici avansate într-un corp elegant și subțire de 7,8 mm. Vă puteți aștepta la suport rapid pentru date (LTE), Dual SIM, un procesor octa-core puternic și un ecran spațios de 5" cu rezoluție FULL HD. Ecranul va afișa perfect fotografiile realizate cu o cameră de 13Mpx. Datorită tehnologiei IPS, zona de afișare oferă unghiuri de vizualizare largi.
Performanța excelentă a smartphone-ului este asigurată de combinația dintre un procesor Snapdragon 615 cu șase nuclee la 1,7 GHz și 2 GB de RAM. Procesorul nu este doar puternic, ci și eficient din punct de vedere energetic. Dispozitivul este echipat cu sistemul de operare Google Android versiunea 5.0 Lollipop cu MIUI v6. Datorită suportului Google Play, mii de alte aplicații vă așteaptă să le instalați pe telefon.
Camera de 13Mpx face fotografii excelente chiar și în condiții de iluminare slabă. Veți aprecia, de asemenea, autofocusul și blițul LED. Veți putea înregistra videoclipuri în rezoluție Full HD. O cameră frontală de 5Mpx este pregătită pentru apeluri video și selfie-uri.
În ceea ce privește conectivitatea, smartphone-ul este bine echipat. Suportul LTE va permite cea mai rapidă conexiune la internet posibilă. Funcția Dual SIM vă va permite să utilizați două cartele SIM în același timp. Lista de conectivitate include, de asemenea, Wi-Fi, Bluetooth, GPS și microUSB.
Bateria va oferi o capacitate de 3.120 mAh.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 130 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android v5.0 Lollipop |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939 |
| AnTuTu benchmark: | 40 253 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.7 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 441 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 120 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
