Xiaomi Mi 4S 16GB
Cod: 14332Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 4S 16GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Cel mai bun raport preț-performanță
Introducerea modelului Mi 4S producător Xiaomi, care este cunoscută pentru produsele sale raport excelent preț-performanțăÎn mod tradițional, sistemul de operare va oferi Android, posibilitate DualSIM, carcasă metalică, baterie de mare capacitate și memorie internă mare, care poate fi extinsă cu un card MicroSD până la 128 GBÎn plus, există și cititor de amprente.
Qualcomm Snapdragon 808
Mulțumiri Procesor Qualcomm Snapdragon 808 cu șase nucleeeste conducătorul clasei sale. Procesorul conține patru nuclee Cortex-A53 eficiente din punct de vedere energetic, tactate la 1,44 GHz și două nuclee Cortex-A57 mai puternice, tactate la 1,82 GHzÎn cazul în care este nevoie de performanțe mai mari, chiar și cel mai puternic va fi implicat în activitate. Cip grafic Adreno 418apoi oferă posibilitatea de a juca jocuri solicitante și de a viziona videoclipuri de înaltă calitate.
Afișaj frumos
Ecran mare de 5" cu rezoluție Full HD 1080×1920 Este perfect pentru vizualizarea documentelor, vizionarea de filme și jucarea de jocuri solicitante.
Fotografii perfecte
Camera din spate va oferi o rezoluție de 13 Mpx cu autofocus.Datorită diafragmei mărite a obiectivului la o valoare def/2.0fotografiile rezultate sunt mult mai clare.Cameră frontalăare o rezoluție5MPși cu36 filtre suplimentare „Smart Beauty”vă permite să faceți selfie-uri frumoase.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 133 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android v5.1 Lollipop |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992 |
| AnTuTu benchmark: | 61 841 |
| Procesor - počet jader: | šestijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1,8 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 441 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.1 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 260 mAh |
