Xiaomi Mi 5 3/32 GB
Cod: 14321Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 5 3/32 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Smartphone-ul modern Xiaomi MI5 oferă un ecran cu o rezoluție de 1920 x 1080 pixeli. Diagonala ecranului este de 5,15 inci. O parte importantă este suportul pentru conexiuni wireless precum Bluetooth și WiFi, pentru acces la internet oriunde te-ai afla. Telefonul este echipat și cu un procesor Qualcomm Snapdragon 820, care în combinație cu memoria asigură nu doar o funcționare fluidă, ci și multitasking și jocuri mai solicitante. Telefonul rulează sistemul de operare Android 6.0.
Vizualizare plăcută datorită ecranului IPS de 5,15 inci
Telefonul oferă tehnologie IPS, care va oferi unghiuri de vizualizare aproape nelimitate și va face mai plăcută vizionarea videoclipurilor preferate, jucarea jocurilor sau navigarea pe internet. Diagonala ecranului este 5.15 inci, deci este confortabil de urmărit, ceea ce cu siguranță vă va impresiona. Rezoluția afișajului este 1920x1080 pixeli.

Internet de mare viteză
Dacă vă place să navigați pe internet sau trebuie să descărcați rapid cantități mari de date, acest telefon este potrivit pentru dvs., deoarece este echipat cu suport pentru internet mobil de mare viteză. O mare parte din acesta este suportul pentru conexiuni wireless, cum ar fi Bluetooth A Wifi, pentru a accesa internetul oriunde te-ai afla.

Captează tot ce este important
Telefonul mobil se laudă 4 Mpx cameră frontală pentru selfie-uri perfecte zi și noapte. Datorită acestei rezoluții, obțineți fotografii clare și clare. Bineînțeles, există un bliț practic pentru fotografii luminoase. Rezoluția camerei principale din spate este 16 MP, va asigura fotografii și videoclipuri grozave. Datorită camerei, veți surprinde toate momentele importante cu prietenii și familia.
Suficientă memorie pentru fișierele tale
Pentru date, aplicații și jocuri, telefonul este echipat 32 GB memorie internă mare. În plus, telefonul are și memorie RAM, a cărei dimensiune este 3 GBUn smartphone excelent este echipat și cu un procesor Qualcomm Snapdragon 820, care, în combinație cu memoria, asigură nu doar o funcționare fluidă, ci și multitasking și jocuri mai solicitante. Telefonul rulează pe sistemul de operare Android 6.0.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 129 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 |
| AnTuTu benchmark: | 131 646 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5.1" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 428 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Selfie fotoaparát: | 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
