Xiaomi Mi 5S 3/64 GB
Cod: 14333Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 5S 3/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un prădător cu putere de rezervă
Xiaomi a echipat 5S cu un procesor Qualcomm Snapdragon 81 extrem de puternic, cu un accelerator grafic Adreno 530. Împreună cu cei 3GB de RAM, poți fi sigur că telefonul nu va avea lag în nicio aplicație sau joc. Vei fi, de asemenea, încântat de memoria internă generoasă de 64GB și de al doilea slot SIM.

Sensibil la presiune
Diagonala a rămas la un plăcut 5,15", la fel ca și rezoluția Full HD (1920 x 1080 pixeli), complet suficientă și foarte bună. Ecranul are, de asemenea, o redare îmbunătățită a culorilor și o luminozitate de 600 niți, fiind cu adevărat uimitor doar să-l privești.

Mai mare este mai bine
În acest caz, este chiar adevărat. Mi5S are o cameră cu un senzor de 12MP, care este cu 77% mai mare decât generația anterioară. Datorită acestui fapt, poate capta mai multă lumină și poate crea imagini cu adevărat incredibile. Camera frontală de 4MP va fi apoi folosită pentru selfie-uri de calitate.

Deținător real
Telefonul este echipat cu o baterie de mare capacitate, de 3200 mAh, care se încarcă prin intermediul unui conector modern de tip C, cu două capete. Pe lângă durata lungă de viață a bateriei, telefonul se încarcă și mai rapid, datorită tehnologiei Qualcomm Charge 3.0. De asemenea, telefonul este printre primele dispozitive securizate, fiind dotat cu un cititor de amprente cu ultrasunete de top.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 129 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 821 |
| AnTuTu benchmark: | 147 213 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | ANO |
| Displej - velikost (palec): | 5.2" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 428 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 200 mAh |
