Xiaomi Mi 8 6/64 GB
Cod: 14363Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 8 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Caracteristici cheie ale Xiaomi Mi 8 6GB/64GB
- Cameră duală cu rezoluție de 12 + 12 Mpx
- Cameră selfie cu rezoluție de 20MP
- Baterie cu durată lungă de viață, cu o capacitate de 3400 mAh
- Procesor puternic Snapdragon 845 cu 8 nuclee
Xiaomi Mi 8 iese în evidență prin designul său
Ușoară ca o panăcu design elegant șimargini rotunjite, acesta este Mi 8.Design complet din sticlăeste stabilit încentru de aluminiuaproximativ duritate 7000.Ecranul Full View de 6,21" este fabricat din sticlă Gorilla Glass 5Totuși, telefonul este doar7,5 mm îngustiar dimensiunea carcasei corespunde unui telefon de 5,5".
Echipamente foto pentru utilizatori exigenți
Mi 8 nu lipsește.cameră dublăcu elemente de inteligență artificială:Obiectiv de 12MPCu o dimensiune de 1,4 µm în pixeli, o diafragmă f/1,8 și stabilizare pe 4 axe, este completat...Obiectiv de 12Mpxcu f/2.4 și o dimensiune a pixelului de 1.0 µm. Are inteligență artificială și zoom optic 2x. Pentru iubitorii de selfie-uriexistă o cameră de 20Mpx.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 175 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 845 |
| AnTuTu benchmark: | 357 329 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2248 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
