Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 GB
Cod: 14362Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Xiaomi Mi 8 Lite iese în evidență prin designul său
Design elegant și originalcu o notă de impresionism, acesta este Mi 8 Lite.Capac spate din sticlă Rainbow 2.5Deste stabilit încadru complet metalic din aluminiuși creează un efect de oglindă uimitor.Ecranul este fabricat din sticlă Gorilla Glass 5și datorită decupajului cu 45% mai mic pentru camera selfie, vă veți bucura de...imagine excelentă pe întreg ecranulTotuși, telefonul este7,5 mm îngust.
Echipamente foto pentru utilizatori exigenți
Mi 8 Lite nu lipsește.cameră dublăcu elemente de inteligență artificială:Sony IMX363 Dual Pixel de 12Mpxcu o dimensiune a pixelilor de 1,4 µm și o diafragmă f/1,9, este completatăSamsung S5K5E8 de 5 megapixelicu f/2.0. De asemenea, se descurcă binecu iluminare slabăși poate recunoaște 27 de categorii de obiecte. Pentru iubitorii de selfie-uriexistă o cameră de 24Mpxcu Auto-HDR.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 169 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 660 |
| AnTuTu benchmark: | 174 767 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2280 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 403 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 350 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
