Xiaomi Mi 9 6/128GB
Cod: 14256Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 9 6/128GB
- Acesta este un telefon SONY second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Putere
Xiaomi Mi 9 este alimentat de procesorul Qualcomm Snapdragon 855, iar cu modul Game Turbo, performanța poate fi îmbunătățită și mai mult. Acest procesor asigură o performanță fluidă chiar și în cele mai solicitante condiții.
baterii
Bateria lui Mi 9 are o capacitate de 3.300 mAh. Funcția de încărcare wireless este garantată și chiar îmbunătățită, până la o putere de până la 20 W. Cu această putere, aveți nevoie de doar 90 de minute pentru a încărca complet.
aparat foto
Obiectivul principal de la Sony are 48 Mpx. Cu această cameră, veți surprinde întotdeauna mai multe detalii noaptea și la lumină. Obiectivul principal are o diafragmă de f/1.8. Celălalt obiectiv este cu unghi larg, cu un câmp vizual de până la 177°. Ultimul obiectiv este conceput pentru fotografii macro. Camera frontală cu o rezoluție de 20 Mpx garantează fotografii selfie perfecte.
Afişa
Ecranul are o lățime de 6,39 inci și ocupă 90% din suprafață. Sticla este Gorilla Glass 5, care va proteja ecranul de zgârieturi.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 173 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 855 |
| AnTuTu benchmark: | 485 100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2340 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 403 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 16 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 300 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 27 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 20 W |
