Xiaomi Mi 9 Lite 6/128 GB
Cod: 14227Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 9 Lite 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Baterie imensă de 4030 mAh
Corp ușor și subțire, combinat cu stil și o autonomie lungă a bateriei. Bateria mare de 4030 mAh este suficientă pentru 2 zile de utilizare normală. Încărcarea rapidă de 18 W poate restabili rapid telefonul complet într-o clipă.
Ecran Samsung AMOLED de 6,39"
Ecranul Samsung AMOLED dispune de o gamă excelentă de culori, cu un raport de contrast de până la 60.000:1. Acesta acceptă adaptarea inteligentă a mediului și reglarea inteligentă a afișajului în funcție de iluminarea ambientală, pentru a vă oferi o experiență mai naturală atunci când vizionați filme sau jucați jocuri.
Sony de 48MPx cu rezoluție ultra-înaltă și suport pentru inteligența artificială
Cu o rezoluție ultra-înaltă de 48MP, fiecare detaliu este perfect păstrat și prezentat. Camera cu unghi ultra-larg de 118° face imaginile și mai largi și mai bune. Senzorul de adâncime evidențiază subiectul și estompează fundalul, făcându-l punctul central al fiecărei fotografii. Camera frontală „Selfie” poate realiza fotografii de înaltă rezoluție de până la 6560 × 4928.
Fotografiere constantă cu aparatul foto în mână, noaptea
Un senzor de lumină cu sensibilitate crescută, combinat cu un procesor de imagine avansat și algoritmi optimizați de reducere a zgomotului pentru fotografii multiple, vă permite să surprindeți scene nocturne excelente fără trepied.
Qualcomm®Snapdragon™ 710 cu boost dual turbo pentru jocuri optime și utilizare zilnică
Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 710, algoritmi duali și 2.0 Mi Turbo: Viteză suficientă pentru utilizarea zilnică fără a sacrifica momentele cheie de joc. Multitasking-ul, jocurile, vizionarea de filme și lucrul nu vor mai fi niciodată o problemă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 179 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 217 225 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | USB-C |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 030 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
