Xiaomi Mi 9 SE 6/128 GB
Cod: 14243Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 9 SE 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Vizualizare ecran complet Dot Drop
Ecran Samsung AMOLED de 5,97" cu raport ecran-corp de 90,47% și afișaj de nivel flagship. Gama largă de culori NTSC de 103,8% face videoclipurile și fotografiile mai vii. Ecranul își menține claritatea chiar și în lumină puternică cu modul Sunlight 2.0, care ajustează inteligent luminozitatea în funcție de lumina soarelui.

Mai ușor, mai mic și mai durabil
Mai ușor, cu doar 155 g, Mi 9 SE introduce o utilizare și o prindere confortabile cu o singură mână în era afișajelor pe tot ecranul.
Senzor de amprentă îmbunătățit
Tehnologie avansată de recunoaștere a amprentelor digitale care oferă rezultate remarcabile. Optimizată pentru o viteză mai mare și o rată de succes mai mare
Cameră principală Sony de 48MP
Ce înseamnă să ai o cameră cu de patru ori mai mulți pixeli decât un smartphone obișnuit de 12MP? Asta înseamnă că, dacă decupezi o mică parte a fotografiei, aceasta va avea în continuare o calitate bună.
Cameră selfie de 20MP
Selfie-uri super clare cu 20MP. Camera pentru selfie-uri nu numai că este compatibilă cu funcțiile Beautify și machiaj 3D, dar va face ca selfie-ul tău să fie întotdeauna 100% înfrumusețat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 155 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 712 |
| AnTuTu benchmark: | 226183 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 432 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 13 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 070 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
