Xiaomi Mi 9T 6/64 GB
Cod: 14234Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi 9T 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Tehnologie avansată
Procesor puternic Qualcomm Snapdragon 730 cu tehnologii noi, performanța nucleului a crescut cu 35%, iar consumul de energie a scăzut cu 10%. În plus, algoritmul AI crește eficiența procesorului de până la 2,6 ori față de predecesoarele sale. Fie că te joci sau te uiți la filme, această performanță nu te va lăsa în pace.
Accelerare Dual Turbo
Pentru o experiență optimă în jocuri, Mi 9T nu numai că îți oferă hardware excelent, ci și optimizări software care îmbunătățesc performanța. Optimizarea aprofundată a Mi Turbo menține sistemul tău fluid și rapid în timpul jocurilor timp de până la 18 luni. Modul Game Turbo oferă o creștere masivă a timpului de răspuns în timpul jocurilor. Telefonul include și alte instrumente, cum ar fi îmbunătățiri vizuale configurabile.
Baterie de 4000 mAh, încărcare rapidă de 18 W
Folosește-ți MI 9T toată ziua cu o baterie de 4000 mAh, apoi încarcă-l rapid datorită încărcătorul de 18W.

Cameră triplă cu inteligență artificială. Mai multe detalii datorită rezoluției de 48MP.
Cu o cameră principală de 48MP, un teleobiectiv de 8MP și o cameră ultra-wide-angle de 13MP, poți surprinde orice. Măriți până la 10x și descoperiți-vă adevăratul potențial fotografic. Fotografie nocturnă cu un senzor mare de 1/2". Pixelii mari și noii algoritmi AI vă ajută să surprindeți fotografii nocturne mai clare și mai precise. Un unghi de vizualizare larg de 124,8° cu corecție AI previne distorsiunea scenelor și a fețelor. Arată-ți lumea exact așa cum o vezi.
Cameră selfie de 20MP. Arată tot ce te înconjoară.
Funcția de selfie panoramic îmbină mai multe fotografii. Pur și simplu rotiți telefonul dintr-o parte în alta pentru a realiza o fotografie mai largă.
Derulare lină a camerei frontale
Cu camera frontală perfect ascunsă, Mi 9T are un raport ecran-corp de 91,9%. Abia este vizibilă până când nu apeși aplicația camerei, apoi glisează ușor afară.
Depășește limitele pentru o viziune nelimitată
Ecranul AMOLED de 6,39" oferă o experiență vizuală uimitoare de fiecare dată când deblocați telefonul. În medii luminoase, deblocați ecranul și activați modul de luminozitate ridicată pentru un ecran cu până la 39% mai luminos decât de obicei.
Atinge ecranul pentru a debloca lumea
Deblocarea ecranului este acum mai rapidă ca niciodată. Noua tehnologie de recunoaștere a amprentelor oferă cel mai recent senzor optic încorporat pe ecran, extinde zona de scanare cu 100% și utilizează un algoritm îmbunătățit pentru o deblocare mai rapidă, mai inteligentă și mai sigură.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 191 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 320 983 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 27 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
