Xiaomi Mi A1 4/64 GB
Cod: 14337Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi A1 4/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Creat de Xiaomi, susținut de Google
Xiaomi a inclus cel mai recent model emblematic al său în program. AndroidOne A Mi A1 deci vine cu „Android pur” fără nicio suprastructură de tip MIUI, prezentă pe toate celelalte telefoane Xiaomi. În combinație cu o carcasă complet metalică, o cameră duală și alte tehnologii moderne, Mi A1 devine dispozitivul ideal care rămâne sigur și modern în timp, alături de serviciile tale preferate. AndroidOne Vine cu toate aplicațiile Google preferate. Google Foto, Muzică Google Play, Asistentul Google Play și multe altele sunt gata de utilizare. Trebuie doar să te conectezi și ești gata. De asemenea, Mi A1 echipat cu suport pentru toate frecvențele importante pentru Benzi LTE cehe, în special frecvența de 800 MHz.
Model emblematic – cameră duală
2 camere, zoom optic 2x, 1 portret perfect
Mi A1 oferă cea mai bună experiență fotografică de pe piață. Obiectivele cu unghi larg de 12MP și teleobiectivele de 12MP lucrează împreună pentru a crea așa-numitul „bokeh”- fundal neclar, ceea ce este în mod normal posibil doar cu camerele SLR. Mi A1 cameră duală, sistem de imagistică stereoscopică binoculară și algoritm de evaluare a adâncimii creează imagini frumoase fundal neclar și margini ascuțiteNu ratați niciun detaliu - teleobiectivul permite zoom optic de până la 2x, ceea ce înseamnă că calitatea imaginii nu este compromisă de obiectele îndepărtate. În combinație cu până la Zoom digital 10x distanța nu va mai fi o problemă. A te aștepta este, de asemenea,stocare foto fără fund, deoarece Android One oferă spațiu de stocare gratuit, nelimitat și de înaltă calitate în Google Foto și acces la albume partajate.
Aspect și senzație perfecte
Mi A1 Măsoară o grosime ultra-subțire de 7,3 mm. Corp complet metalic conține zeci de caracteristici subtile și îndrăznețe ale telefonului care arată absolut perfect. Telefonul atrage atenția de la prima vedere și, când îl ridici în mână, știi imediat că este smartphone-ul potrivit. Marginile telefonului sunt rotunjite plăcut, astfel încât modelul arată Mi A1 elegant și în același timp plăcut de utilizat. Preferat cititor de amprente Este situat pe spate și este gata pentru deblocarea rapidă a telefonului. Mi A1 este un telefon pe care îl vei iubi din prima clipă.
Ecran excelent cu rezoluție Full HD
Afișare laMi A1 A crescut ușor față de modelele anterioare, iar diagonala este 5,5"Vă puteți bucura de o priveliște minunată și de o suprafață de lucru mare. Ecran IPS cu o reproducere fidelă a culorilor și o lizibilitate excelentă la soare, este, desigur, protejat sticlă securizată împotriva zgârieturilor.
Performanță unică pentru o performanță a sistemului extrem de rapidă chiar și în jocuri solicitante
Cip octa-core Qualcomm Snapdragon 625va asigura o performanță suficientă pentru a rula cele mai recente titluri de jocuri. De asemenea, asigură răspunsuri ultra-rapide ale sistemului Android, cu suport 4 GB de RAM memorie și Stocare internă de 32 GB, care poate fi suplimentat cu un card de memorie de până la 128 GB.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 165 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android One |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 625 |
| AnTuTu benchmark: | 78 150 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GHz |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 401 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 4.2 |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 080 mAh |
