Xiaomi Mi A3
Cod: 14367Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi A3
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un companion pentru fotografi pasionați
Xiaomi Mi A3 este echipat cu o tehnologie incredibilă...cameră triplă cu inteligență artificialăcu rezoluție48 + 8 + 2 MPObiectivul principal cu f/1.79 este echipat cusenzor Sony sensibilObiectivul de 8MP se mândrește cuUnghi de vizualizare de 118°, ceea ce ajută la minimizarea distorsiunii marginilor, iar obiectivul de 2Mpx este echipat cusenzor de adâncime, datorită căruia dobândeșteportrete perfecteEști mai degrabă un fan al selfie-urilor? În fațăcameră de 32MPCu o diafragmă f/2.0 veți obține doar ce e mai bun. Desigurbliț încorporat.
Xiaomi Mi A3 este perfect chiar și sub husă
Pentru o funcționare corectă, este nevoie de echipament adecvat, motiv pentru care Mi A3 este echipat cuProcesor Qualcomm Snapdragon 665 AIE cu 8 nucleecu o frecvență centrală de 2 GHz și tehnologie de 11 nm, careeconomisește energie și, prin urmare, bateriaJucătorii de jocuri mobile vor fi cu siguranță încântați4 GB de RAMși cipul grafic Adreno 610. Pe scurt, Mi A3 are o mulțime de cai putere sub capotă și nu există multe aplicații pe care să nu le poată gestiona.
Nu mai căuta un încărcător tot timpul
Xiaomi Mi A3 este echipat cu un decent baterie de mare capacitate de 4030 mAh și susține ambele Încărcare rapidă de 18 Wși încărcare rapidă. Toate acestea înseamnă că poate gestiona până la 13 ore de redare, 30 de ore de convorbire și 20 de zile în standby. Iar când va avea nevoie de o reîncărcare, va reveni la viață mai repede decât vă așteptați.
Afișajul pe care îl meriți
Mi A3 este echipat cu o imagine frumoasă și clară Ecran AMOLED de 6,088" cu rezoluție 1560×720px, ceea ce este o încântare la privit. Ecranul este, de asemenea, îmbogățit cusenzor optic de amprentă, care poate captura până la 7,2 µm pixeli și poate face față unor cantități mari de lumină, temperaturi mai scăzute și degete uscate. Există și deblocare facială..
Rămâi mereu la curent
Xiaomi Mi A3 este echipat cu un sistem de operare Android Onecu care telefonul tău va fi mereu actualDisponibil pentru toate aplicațiile și fișierele tale 128 GB memorie internă și suport microSD cu capacitate până la 256 GBCu Xiaomi Mi A3 vei fi pur și simplu de neoprit.
Opțiuni de conectivitate diverse
Xiaomi Mi A3, ca orice smartphone bun, are Wifi şiBluetooth 5.0În plus, este prevăzut cu sloturi pentru 2× nanoSIM 4G LTE, deci nu trebuie să vă faceți griji că nu ne puteți contacta. Există Mufă audio de 3,5 mm şiUSB-C conector. Poziția este determinată de GPS, AGPS, GLONASS și Beidou.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 174 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| AnTuTu benchmark: | 176 750 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Jemnost displeje: | 282 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 030 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
