Xiaomi Mi Max 3 4/64 GB
Cod: 14377Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi Max 3 4/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 13 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 15 zile.
- Garanție de 12 luni.
Caracteristici cheie ale Xiaomi Mi Max 3, 4GB/64GB
- Cameră duală spate cu rezoluție de 12 + 5 Mpx și bliț LED dual
- Cameră frontală cu rezoluție de 8 Mpx
- Baterie cu autonomie mare, cu o capacitate de 5500 mAh
- Procesor Snapdragon 636 cu 8 nuclee, puternic și eficient din punct de vedere energetic
Cameră inteligentă neprețuită
Xiaomi Mi Max 3 este echipat cu un senzor sensibilcameră dublăcudimensiunea pixelului 1,4 um, care te va uimiclaritatea imaginilor oculareCamera cu o rezoluție de 12 + 5 Mpx arefocalizare automatăcu pixeli duali, deci nu se defectează nici măcar în lumină slabă. Cireașa de pe tort sunt...funcții AI actualizate, cu care camera recunoaște 25 de scene diferite.
Xiaomi Mi Max 3 va rezista foarte mult timp
Telefonul areprocesor Kyro puternic cu 8 nucleeQualcomm Snapdragon 636, care se caracterizează în principal printr-un consum redus de energie. La o singură încărcare, Mi Max 3 are o capacitate a bateriei de5500mAhPoate gestiona 17 ore de înregistrare video, 10 ore de jocuri, peste 200 de melodii și aproape 20 de zile în standby. În plus, acceptă atât încărcare rapidă (18W), cât și încărcare paralelă, așa că nu veți rămâne niciodată în urmă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 221 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 636 |
| AnTuTu benchmark: | 118 397 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.9" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2160 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 345 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
