Xiaomi Mi Mix 2 6/64 GB
Cod: 14088Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi Mix 2 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj uimitor
Mi Mix 2 oferă o experiență vizuală absolut imbatabilă, datorită unui ecran de 5,99 inci cu un raport de aspect de 18:9 care se întinde pe aproape întreaga parte frontală a telefonului mobil. Astfel, smartphone-ul oferă un raport ecran-corp revoluționar de 91,3%.

Prelucrare ceramică de înaltă calitate
Mândria telefonului mobil este și designul frumos al carcasei ceramice, realizată exclusiv din materiale de înaltă calitate. Rama camerei este decorată cu aur de 18 carate, iar întreaga structură a telefonului mobil se potrivește perfect în mână.

Performanță nestingherită
Inima smartphone-ului este procesorul super puternic Snapdragon 835, cu care poți stăpâni orice activitate mobilă fără cea mai mică problemă. Memoria internă are 64 de gigabytes - posibilitățile tale de utilizare a acesteia sunt cu adevărat largi.

Imagini clare în orice situație
Cu camera încorporată a telefonului mobil, poți face fotografii incredibile de care vei fi mereu încântat. Camera este echipată cu un senzor de înaltă rezoluție de 12 Mpix și stabilizare optică pe patru axe - care asigură imagini perfect clare în orice situație.

Conexiune stabilă chiar și în cealaltă parte a lumii
Bazează-te pe o conexiune la internet cu adevărat stabilă oriunde te-ai afla. Mi Mix 2 acceptă majoritatea benzilor mobile de pe piață, astfel încât să poți accesa internetul oriunde în lume. În plus, te poți bucura de un sunet clar ca cristalul atunci când efectuezi apeluri din mers, datorită unui nou tip de microfon cu tehnologie revoluționară.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 185 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.1 Nougat |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 835 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 206 574 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření uložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
