Xiaomi Mi Note 10 128GB
Cod: 14266Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi Note 10 128GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afişa
Ecranul este un AMOLED mare, de 6,47" cu o rezoluție de 2340 x 1080. Raportul de aspect este de 19,5:9, iar rezoluția afișajului este de 398 PPI. Certificarea TÜV Rheinland împotriva radiațiilor ultraviolete este garantată. Ecranul are o crestătură în formă de lacrimă.

Prima cameră produsă în serie cu rezoluție de 108MP
Telefonul mobil Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro este echipat cu o cameră de 108MP care poate captura fotografii cu o rezoluție de 12032 x 9024 pixeli, de 12 ori mai mare decât 4K! Datorită extraordinarului senzor de imagine de 1/1,33'', camera telefonului mobil întrece majoritatea camerelor digitale. Prin captarea mai multor lumini și detalii, acesta transmite perfect măreția fiecărui peisaj. Nu-i așa că este uimitor?

Obiectiv cu unghi ultra-larg de 20MP
Unghi de 117°, obiectiv cu unghi ultra larg, vedere panoramică cu un singur clic.

Procesor Qualcomm Snapdragon 730G
Cel mai puternic procesor din seria Qualcomm 7, Snapdragon 730G, oferă o frecvență maximă de până la 2,2 GHz, o viteză maximă de 700 MHz și o viteză generală mai mare pentru operațiuni, jocuri, inteligență artificială etc.

Baterie mare și încărcare rapidă
Baterie de capacitate ultra-înaltă de 5260mAh pentru mai mult de două zile de utilizare, încărcare la 30W, încărcare rapidă, încărcare 100% în cel mai scurt timp posibil de 65 de minute.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 208 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| AnTuTu benchmark: | 265400 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 398 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 5x |
| Hybrid Zoom: | 5x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Penta 108 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 260 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
