Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB
Cod: 14254Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Prelucrare
Ecran AMOLED curbat 3D de 6,47” cu crestătură în formă de picătură de apă și o rezoluție de 2340 x 1080, FHD+ și certificare TÜV Rheinland. Telefonul este protejat de Corning Gorilla Glass 5.

aparat foto
Telefonul este echipat cu o cameră principală de 64Mpx+8Mpx+5Mpx+2Mpx. Este echipat atât cu un obiectiv principal, cât și cu un obiectiv ultra-wide, un senzor de adâncime și un obiectiv macro. Mi Note 10 Lite are și o funcție de mod nocturn. Camera frontală are o rezoluție de 16 Mpx.

Putere
Performanța este asigurată de procesorul Qualcomm Snapdragon 730G, un procesor cu 8 nuclee și o frecvență de până la 2,2 GHz. Împreună cu 6 GB de RAM, este partenerul ideal pentru jocuri sau activități de zi cu zi.

Baterie mare pentru performanță de lungă durată
Indiferent dacă ești într-o întâlnire sau într-o călătorie de afaceri, o baterie fiabilă este pur și simplu o necesitate. Mi Note 10 Lite dispune de o baterie de 5260mAh care oferă telefonului mai mult decât suficientă putere pentru a gestiona o întâlnire de două zile. De asemenea, poți conta pe încărcare rapidă de 30W, ceea ce face ca încărcarea să fie extrem de ușoară.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 204 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| AnTuTu benchmark: | 321 217 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 398 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | Splash resistant |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 260 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
