Xiaomi Mi Note 10 Pro 256GB
Cod: 14283Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Mi Note 10 Pro 256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran 3D AMOLED
Ecranul este un AMOLED mare, de 6,47" cu o rezoluție de 2340 x 1080. Raportul de aspect este de 19,5:9, iar rezoluția afișajului este de 398 PPI. Certificarea TÜV Rheinland împotriva radiațiilor ultraviolete este garantată. Ecranul are o crestătură în formă de lacrimă.

Prima cameră produsă în serie cu rezoluție de 108MP
Telefonul mobil Mi Note 10 Pro este echipat cu o cameră de 108MP care poate captura fotografii cu o rezoluție de 12032 x 9024 pixeli, de 12 ori mai mare decât 4K! Datorită extraordinarului senzor de imagine de 1/1,33", camera telefonului mobil întrece majoritatea camerelor digitale. Prin captarea mai multor lumini și detalii, acesta transmite perfect măreția fiecărui peisaj. Nu-i așa că este uimitor?

Obiectiv pentru selfie-uri cu rezoluție de 32 Mpx
Rezoluție ultra-înaltă, capabilă să surprindă chiar și cele mai fine detalii, cum ar fi agrafele de păr, genele și trăsăturile faciale, în timp ce funcțiile de editare sunt la fel de bune ca înainte.

Mod Vlogging și mod Noapte 2.0
Noul mod de vlogging îți permite să-ți trăiești viața în felul tău. Primul telefon mobil Xiaomi care acceptă Modul Nocturn 2.0 și este echipat cu capacitate RAW, permițându-ți să fotografiezi fără griji chiar și pe întuneric.

Baterie mare și încărcare rapidă
Baterie de capacitate ultra-înaltă de 5260mAh pentru mai mult de două zile de utilizare, încărcare la 30W, încărcare rapidă, încărcare 100% în cel mai scurt timp posibil de 65 de minute.

Procesor Qualcomm Snapdragon 730G
Cel mai puternic procesor din seria Qualcomm 7, Snapdragon 730G, oferă o frecvență maximă de până la 2,2 GHz, o viteză maximă de 700 MHz și o viteză generală mai mare pentru operațiuni, jocuri, inteligență artificială etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 208 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| AnTuTu benchmark: | 268 759 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 398 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | LTE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x, 3x, 7x |
| Hybrid Zoom: | 5x |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Penta 108 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 260 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
