Xiaomi Poco C40 3/32 GB
Cod: 14388Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco C40 3/32 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran ultra-mare de 6,71", unghi de vizualizare mai larg
Telefonul dispune de un ecran HD+ ultra-large de 6,71", care oferă o experiență vizuală uimitoare la vizionarea videoclipurilor, lucru rar întâlnit la dispozitive din aceeași clasă. În plus, ecranul este protejat de sticlă Corning Gorilla Glass.

cameră dublă de 13MPx
Camera duală principală de 13MP este foarte puternică și dispune de algoritmi de optimizare a imaginii de talie mondială folosind inteligența artificială, redând imagini frumoase.

Procesor octa-core, performanță fluidă
Procesorul octa-core de înaltă performanță depășește dispozitivele din aceeași clasă. De asemenea, asigură nevoile zilnice fără lag.

Bateriile mai rapide durează mai mult
Bateria de mare capacitate de 6000 mAh oferă o autonomie extrem de lungă cu o singură încărcare. Nu trebuie să vă mai faceți griji că rămâneți fără baterie! Bucurați-vă de până la 32 de ore de apeluri continue, 86 de ore de muzică, 20 de ore de redare video sau 17 ore de navigare.

Încărcare rapidă de 18W, încărcare completă instantanee
POCO C40 acceptă încărcare rapidă de 18W, ceea ce îmbunătățește semnificativ eficiența încărcării!

Difuzor de înaltă performanță, câmp sonor puternic
Cufundă-te într-o experiență audio premium, indiferent dacă vizionezi videoclipuri sau asculți muzică.

Securitate îmbunătățită. Acces mai rapid.
Deblochează-ți telefonul rapid, ușor și în siguranță cu o simplă atingere pe cititorul de amprente sau cu o singură privire prin recunoaștere facială.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 204 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | JLQ JR510 |
| AnTuTu benchmark: | 128 944 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Jemnost displeje: | 268 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
