Xiaomi Poco F2 Pro 6/128 GB
Cod: 14395Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco F2 Pro 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj mai inteligent
Senzorii inteligenți de lumină ambientală la 360° pot detecta cu precizie nivelul luminii ambientale și pot ajusta automat luminozitatea afișajului în consecință. Nu veți mai fi niciodată deranjați de un afișaj ilizibil la soare sau de un ecran de telefon orbitor în întuneric. Afișajul inteligent al dispozitivului garantează o funcționare confortabilă în orice circumstanțe.

Qualcomm Snapdragon 865
Procesul de 7nm aduce o creștere a performanței cu 25%, ceea ce duce la o performanță grafică sporită, reducând în același timp consumul de energie. CPU Kryo 585 | GPU Adreno 650

Lungmetrajul vieții tale
Înregistrare slow-motion la 120 fps. Vrei să te distrezi? Filmează videoclipuri în modul slow-motion la 120 fps. Fiecare cadru contează!

Bine ați venit într-o nouă eră a conectivității
Rapid, fiabil, oricând, oriunde. Abia dacă veți observa diferența dintre redarea videoclipurilor online și vizionarea conținutului descărcat. De asemenea, vă puteți baza pe o experiență de joc fluidă, permițându-vă să vă cufundați complet în divertisment.

Baterie mare
Datorită bateriei de mare capacitate de 4700 mAh, telefonul poate rezista mai mult de o zi cu o singură încărcare. Rezultatele testelor au arătat că bateria poate rezista 17 zile în modul standby, 13 ore de jocuri continue și 6 ore de înregistrare video 1080p.

Tehnologia LiquidCool 2.0
Tehnologia specială de răcire cu lichid multistrat și designul sofisticat al telefonului au făcut posibilă reducerea temperaturii de funcționare a procesorului dispozitivului cu până la 14°C.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| AnTuTu benchmark: | 664 502 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 700 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
