Xiaomi Poco F3 8/256 GB
Cod: 14382Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco F3 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran E4 AMOLED
Cu o nouă generație de materiale premium pentru ecran, consumul de energie este redus cu 15%, iar bateria durează mai mult. Are cea mai bună precizie a culorilor dintre ecranele POCO actuale. De asemenea, dispune de protecție Corning Gorilla Glass 5 pe ambele fețe și o ramă metalică robustă, oferind telefonului un aspect și o senzație rafinate.

Adevăratul animal este aici
Indiferent dacă citești sau te joci, ecranul este mai fluid ca niciodată. Se reîmprospătează până la 120 de cadre pe secundă. În același timp, rata de eșantionare a atingerii a fost crescută la 360 Hz, iar algoritmul tactil a fost reglat fin. Telefonul răspunde extrem de rapid la atingerea degetelor, făcând jocurile extrem de fluide. Datorită combinației de LPDDR5 și UFS 3.1, aplicațiile și jocurile se deschid și se încarcă într-o clipă.

Tehnologia LiquidCool 1.0 Plus
Procesorul este răcit instantaneu atunci când se execută sarcini solicitante. Sistemul de disipare a căldurii tridimensional distribuie căldura mai eficient pentru a preveni supraîncălzirea telefonului.

Difuzoare duale
Difuzoarele stereo duale sunt un element de bază al unui telefon emblematic, iar această bestie este echipată cu difuzoare de cea mai înaltă calitate.
Difuzoarele oferă efecte sonore surround mai realiste, atât la apropiere, cât și la distanță, oferind o experiență audiovizuală captivantă și incitantă.

Baterie mare de 4520 mAh
Corpul subțire oferă o putere debordantă. De dimineața până seara, indiferent ce te joci, bateria te susține cu ușurință ore întregi. Încarcă până la 100% în 52 de minute cu încărcarea rapidă de 33W. Spune adio anxietății legate de bateria descărcată.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| AnTuTu benchmark: | 714 008 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 386 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 520 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
