Xiaomi Poco F4 6/128 GB
Cod: 14397Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco F4 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj extrem de mic, cu rezoluție de 2,76 mm, cu HDR experimentat la nivel premium
POCO F4 este cel mai subțire model din seria POCO, având o grosime de doar 7,7 mm și fiind confortabil de ținut în mână. Caracteristica unică a dispozitivului este ecranul său DotDisplay ultra-subțire de 2,76 mm, unul dintre cele mai mici din industrie, pentru o reducere a obstacolelor și o experiență extrem de captivantă. POCO F4 profită din plin de HDR pe ecranul său E4 AMOLED. Luminos chiar și în lumina directă a soarelui, datorită ecranului lizibil în lumina soarelui. Rata de reîmprospătare de 120 Hz și rata de eșantionare de 360 Hz asigură o derulare mai lină și un întârziere de răspuns mai mică. Cu funcția de afișare TrueColor, culorile de pe ecran sunt reglate profesional pentru o precizie cât mai realistă. Difuzoarele sale duale Dolby Atmos contribuie la experiența captivantă generală, oferind un sunet dinamic și clar ca cristalul.

Capturați fiecare mișcare și imagini la înaltă definiție cu noul sistem OIS
Echipat cu o cameră principală de 64MP, o cameră ultra-wide de 8MP și o cameră macro de 2MP, POCO F4 va permite utilizatorilor să surprindă momente într-o varietate de scenarii. Odată cu adăugarea în premieră a stabilizării optice a imaginii (OIS) la un smartphone POCO, imaginile realizate cu camera principală sunt o replică digitală aproape perfectă a momentului surprins, cu estompare redusă a imaginii și mod Night Selfie pentru detalii mai clare în medii cu lumină slabă. POCO F4 acționează ca o cameră de film 4K de buzunar, cu o mulțime de funcții distractive și practice, inclusiv modul Panoramic Selfie, AI Skyscaping 4.0 pentru editare distractivă a galeriei, AI Erase 2.0 pentru ștergerea obiectelor care distrag atenția pentru fotografii mai bune sau modul Document pentru scanarea și digitalizarea documentelor în medii de lucru la distanță.

Echilibrarea performanței de nivel flagship cu consumul eficient de energie
POCO F4 echilibrează funcționalitatea de nivel flagship cu un consum de energie ultra-eficient, asigurând că utilizatorii au la dispoziție un laptop de înaltă performanță. POCO F4 este echipat cu procesorul emblematic Snapdragon 870, extrem de apreciat, cu un proces de 7nm, o viteză de bază a nucleului de 3,2 GHz și conectivitate 5G rapidă. Construit pentru o putere de calcul ridicată, POCO F4 este optimizat pentru performanțe mai mari, oferind timpi de încărcare a aplicațiilor reduși și o experiență generală mai bună la derularea prin pagini web și aplicații. Actualizarea la tehnologia LiquidCool 2.0 menține performanța la un nivel ridicat, cu o cameră de evaporare super-mare de 3.112 mm2, care răcește procesorul și mai rapid. POCO F4 oferă, de asemenea, memorie RAM LPDDR5 și memorie ROM UFS 3.1 pentru multitasking emblematic. Împreună, aceste caracteristici de înaltă performanță fac din POCO F4 cel mai eficient energetic dispozitiv din segmentul emblematic.

Încărcare turbo de 67W cu tehnologie MMT pentru reducerea timpului de încărcare.
POCO F4 dispune de o încărcare Turbo de 67W și o baterie mare de 4.500 mAh (tipic). Încărcarea până la 100% durează doar 38 de minute2, oferind o putere mai mult decât suficientă pentru divertisment și activități pe termen lung. Încărcarea rapidă a dispozitivului se realizează prin tehnologia Middle Middle Tab (MMT), o metodă de încărcare care împarte circuitele de curent electric în două direcții pentru o stabilitate mai bună a încărcării și o durată de viață mai lungă a bateriei. Când este complet încărcat, dispozitivul se mândrește cu o autonomie de până la 27 de ore de apeluri telefonice și 119 ore de redare a muzicii^. Fără a compromite dimensiunea bateriei sau viteza de încărcare, POCO F4 oferă cu adevărat o combinație de încărcare de nivel emblematic.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 195 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| AnTuTu benchmark: | 715 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7 |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX4 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
