Xiaomi Poco F4 GT 12/256 GB
Cod: 14380Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco F4 GT 12/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afişa
POCO F4 GT se mândrește cu un ecran AMOLED plat de 6,67” conceput special pentru jucători și oferă o rată de eșantionare tactilă de 480Hz și o rată de reîmprospătare de 120Hz pentru o experiență de joc extrem de captivantă.

Ecran AMOLED
Cu un ecran AMOLED plat, mare, jucătorii vor experimenta mai puține atingeri greșite accidentale în timpul jocurilor, comparativ cu un ecran curbat. POCO F4 GT dispune, de asemenea, de diminuare a intensității imaginii PWM de înaltă frecvență pentru a vă proteja ochii, fără a sacrifica acuratețea culorilor în condiții de lumină slabă.

Performanță maximă a Snapdragon 8 Gen 1
POCO F4 GT este echipat cu cea mai avansată platformă 5G, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Platforma mobilă este construită pe tehnologie de fabricație de 4nm și dispune de un procesor octa-core care rulează la 3.0GHz. Cel mai puternic chipset Android oferă performanțe CPU cu 20% mai rapide și performanțe GPU cu până la 50% mai bune.

Juca
POCO F4 GT dezlănțuie o nouă putere cu declanșatoare magnetice pop-up care transformă dispozitivul într-o mașină de gaming. Pentru jucătorii pasionați, declanșatoarele oferă o experiență de joc similară cu cea a unui controller și o precizie de nivel superior. Declanșatoarele pop-up sunt proiectate cu tehnologie de levitație magnetică și pot suporta cu ușurință 1,5 milioane de apăsări.

Baterie și încărcare
Un încărcător de 120W este inclus în pachet. Viteza de încărcare este complet sigură și nu provoacă nicio deteriorare a bateriei. Tehnologia MTW (Multiple Tab Winding), împreună cu o pompă de încărcare dublă, contribuie eficient la eficiența încărcării în timpul jocurilor. Pentru a menține sănătatea bateriei și durata acesteia de viață, AdaptiveCharge minimizează timpul petrecut de baterie peste noapte la nivelul critic de 80-100%.

Energie datorită încărcării HyperCharge de 120 W
POCO F4 GT vine cu primul HyperCharge de 120W de la POCO și o baterie cu două celule de 4.700 mAh.

Baterie superioară
Dispozitivul poate fi încărcat până la 100% în doar 17 minute. Pentru jucători, POCO F4 GT oferă încărcare rapidă în timpul jocului, cu o încărcare de 100% în 27 de minute, eliminând grija de a rămâne fără baterie în timpul jocurilor.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| AnTuTu benchmark: | 959 727 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 700 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
