Xiaomi Poco M3 4/128 GB
Cod: 14390Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco M3 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Mai distractiv decât te aștepți
Difuzoarele duale excelente oferă un sunet de înaltă calitate. Ecranul FHD+ 1080P de 6,53" oferă imagini de înaltă calitate și îmbunătățește experiența de vizionare. Datorită rezoluției înalte de 2340x1080, niciun detaliu al imaginii nu va fi ratat.

Cameră triplă de 48MP, cu un mod nocturn uimitor
Dispune de un senzor principal de 48MP la un preț incredibil de accesibil. În plus, este echipat și cu o cameră macro de 2MP și un senzor de adâncime de 2MP, care oferă numeroase moduri interesante în timpul fotografierii. Împreună, creează condiții excelente pentru a surprinde momente de neuitat.

Baterie fantastică fără compromisuri
Modelul este echipat cu cea mai mare capacitate a bateriei din categoria sa. POCO M3 este conceput pentru navigare, trimitere de mesaje text, streaming și jocuri pe tot parcursul zilei, cu o baterie masivă de mare viteză de 6000 mAh. Telefonul poate rezista până la 5 zile cu o încărcare completă fără utilizare, până la 3 zile cu utilizare moderată. Cu utilizare frecventă, durata de viață a bateriei scade la aproximativ 1,5 zile înainte de a se descărca complet. Bateria POCO M3 este concepută să reziste la temperaturi ridicate și va rezista cel puțin 2,5 ani fără semne de reducere a autonomiei. Un încărcător de 22,5 W este inclus în pachet.

Difuzoare duale
O experiență audio premium cu sunet de înaltă calitate care te va cuprinde, indiferent dacă asculți muzică sau vizionezi videoclipuri.

Senzor lateral de amprentă
Design minimalist integrat. Priză excelentă cu eliberare rapidă.

Mai mult spațiu de stocare
Stochează fotografii și videoclipuri și descarcă filmele tale preferate fără să-ți faci griji cu privire la limitări. Acest lucru este posibil cu 4 GB de RAM și 128 GB de ROM, extensibil până la 512 GB.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| AnTuTu benchmark: | 185 028 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
