Xiaomi Poco M3 Pro 5G 6/128 GB
Cod: 14396Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco M3 Pro 5G 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Mai multă distracție cu un afișaj mai fluid
Cu un ecran FHD+ de 6,5” la 90Hz, POCO M3 Pro 5G oferă utilizatorilor o imagine mai rapidă și o experiență mai fluidă. POCO M3 Pro 5G beneficiază și de un upgrade de la Dot Drop la DotDisplay.

Viteze mai mari datorită remarcabilului MediaTek Dimensity 700 cu 5G dual
Pentru prima dată în istorie, POCO folosește tehnologia MediaTek Dimensity, care oferă performanță și viteză generală îmbunătățite. MediaTek Dimensity 700 și procesul său de fabricație de 7nm oferă o experiență premium și eficiență energetică. Acest procesor octa-core funcționează la o frecvență de până la 2,2 GHz, iar stocarea rapidă UFS 2.2 va susține utilizatorii exigenți cu performanța sa ridicată atunci când redau videoclipuri, se joacă sau fac fotografii.

Durează mai mult de 2 zile
Telefonul este alimentat de o baterie mare de 5.000 mAh (tipic) care durează mai mult de 2 zile. Dispozitivul vine cu un încărcător de 22,5 W în cutie și acceptă încărcare rapidă de 18 W. Cu cartela SIM duală 5G, veți fi mereu conectat la rețeaua 5G.

DynamicSwitch și multe altele
DynamicSwitch comută automat între 90Hz, 60Hz, 50Hz și 30Hz, permițând telefonului să adapteze rata de reîmprospătare la conținut, economisind în același timp energie. Un Mod de Citire 3.0 actualizat, cu opțiunea de activare a texturii hârtiei, ajută la reducerea oboselii ochilor, în timp ce noii senzori dubli de lumină ambientală, atât pe față, cât și pe spate, oferă o detectare a luminii la 360°, permițând ajustări naturale ale luminozității.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| AnTuTu benchmark: | 302 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
