Xiaomi Poco M4 5G 4/64 GB
Cod: 14381Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco M4 5G 4/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișajul DynamicSwitch asigură un răspuns rapid
POCO M4 5G este echipat cu ecran DynamicSwitch. Acesta poate comuta ratele de reîmprospătare între 30Hz, 60Hz și 90Hz pentru a satisface diferitele nevoi ale utilizatorilor, ceea ce îl face un companion excelent pentru citit, vizionat videoclipuri și jocuri. Cu un ecran FHD+ Dot Drop de 6,58”, POCO M4 5G este fabricat cu sticlă Corning Gorilla durabilă, creând o experiență de vizualizare captivantă și mai ușor de utilizat.

Conectivitate 5G impresionantă cu Media Tek Dimensionity 700
Echipat cu MediaTek Dimensity 700, un procesor 5G avansat construit pe tehnologie de 7nm, POCO M4 5G acceptă cartele SIM duale 5G și oferă conectivitate completă pentru a asigura conexiuni mai rapide și mai fiabile. Procesorul octa-core este format din două nuclee Arm Cortex-A76 puternice, cu viteze de până la 2,2 GHz, permițând utilizatorilor să se bucure de o utilizare mai rapidă și mai fluidă. Memoria RAM LPDDR4X și memoria ROM UFS 2.2 asigură performanțe și eficiență mai bune - timpi de instalare a aplicațiilor mai scurți, transferuri mai rapide de fișiere mari, utilizare zilnică mai fluidă și fluiditate mai lungă.
Baterie de lungă durată și design elegant pentru distracție nesfârșită
POCO M4 5G vine cu o baterie mare de 5000 mAh și încărcare rapidă de 18 W, care poate gestiona cu ușurință sarcinile zilnice. Între jocurile maraton și mesajele trimise prietenilor, nu trebuie să vă faceți griji că rămâneți fără baterie. Disponibil în trei culori - negru, albastru și galben POCO, POCO M4 5G emană un aspect tineresc și vibrant, oferind în același timp utilizatorilor o experiență confortabilă datorită finisajului mat fără amprente și suprafeței frumos texturate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| AnTuTu benchmark: | 299 111 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 405 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |

