Xiaomi Poco M4 Pro 8/256 GB
Cod: 14391Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco M4 Pro 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED DotDisplay cu rată de reîmprospătare de 90Hz pentru o experiență la îndemână
POCO M4 Pro utilizează un ecran AMOLED de 6,43” cu o rată de reîmprospătare de 90Hz și o rată de eșantionare tactilă de 180Hz, oferind o imagine remarcabil de fluidă. Aceasta este prima dată când seria POCO M utilizează un ecran AMOLED, care este îmbunătățit și mai mult prin suportul pentru gama largă de culori DCI-P3 și o luminozitate maximă de 1000 niți. Ecranul este certificat de SGS ca „Eye Care Display” și „Seamless Display”, permițând ecranului să fie lizibil automat chiar și în medii luminoase. Reading Mode 3.0 comută ecranul la o temperatură de culoare mai ridicată pentru a reduce oboseala ochilor și adaugă o textură de hârtie pe fundalul textului pentru a maximiza experiența de citire.

Capturează fiecare moment emoționant cu camera triplă de 64MP
POCO M4 Pro dispune de o configurație triplă a camerei – o cameră principală de 64MP, o cameră ultra-wide de 8MP și o cameră macro. Este, de asemenea, prima cameră de 64MP din seria POCO M. Realizarea de fotografii mai clare cu camera principală vă permite să măriți fiecare detaliu și să descoperiți mai multă distracție. Camera macro surprinde imagini spectaculoase ale vastei microlumi și vă maximizează vederea de aproape. Camera ultra-wide de 8MP extinde câmpul vizual la 118°, punând tot ceea ce vă doriți în perspectivă. Camera triplă oferă, de asemenea, mai multe moduri pentru plăcerea vizuală, inclusiv videoclipuri cu slow-motion, videoclipuri time-lapse și mod nocturn. Telefonul este echipat cu o cameră frontală de 16MP pentru a vă surprinde cea mai bună imagine a sinelui.

Maximizează-ți distracția în toate aspectele vieții tale
Fiind cel mai ușor smartphone de la POCO, POCO M4 Pro cântărește doar 179,5 g și are o grosime de 8,09 mm. În ciuda carcasei sale mai ușoare, oferă o versatilitate mai mare, având o baterie de 5000 mAh, încărcare rapidă de 33 W Pro și un procesor MediaTek Helio G96. Cu o baterie masivă de 5000 mAh și o autonomie de până la 2 zile, poate ține pasul cu tine chiar și în zilele aglomerate. Cu încărcarea rapidă de 33 W Pro, POCO M4 Pro poate fi încărcat până la 100% în aproximativ 1 oră.

Spațiu suficient pentru orice
POCO M4 Pro are, fără îndoială, toată puterea de care ai nevoie pentru divertisment, datorită unui procesor octa-core extrem de rapid de 2,05 GHz și a unei plăci grafice ARM Mali-G57 MC2. Dacă 8 GB de RAM nu sunt suficienți, tehnologia Dynamic RAM Expansion îți permite să transferi încă 3 GB din cei 256 GB de stocare ROM.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 179 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G96 |
| AnTuTu benchmark: | 335 400 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.1 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 409 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
