Xiaomi Poco X3 NFC 6/128 GB
Cod: 14261Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco X3 NFC 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran mare
Pe partea frontală, există un ecran tactil de 6,67" cu o rezoluție de 2400 × 1080 pixeli, adică Full HD+. Aceasta are ca rezultat o finețe foarte bună de 395 ppi și un raport de aspect de 20:9. Ecranul este de tip IPS LCD, caracterizat printr-o reproducere fidelă a culorilor și un contrast de 1500:1.

Clasa de mijloc superioară cu toată fastul
În centrul său se află noul procesor octa-core Qualcomm Snapdragon 732G, care combină performanța ridicată cu un consum redus de energie. În ceea ce privește memoria RAM, Poco X3 este echipat cu 6 GB în module LPDDR4X. Doar flagship-urile aveau o memorie RAM atât de mare acum un an. Memoria internă are o capacitate de 128 GB și poate fi extinsă folosind carduri de memorie microSD.

Cinci camere
Xiaomi Poco X3 NFC are un total de cinci camere. Una este situată în față, într-o „gaură de glonț” în mijlocul părții superioare a ecranului. Celelalte patru se găsesc pe spate, într-un modul dreptunghiular, unde sunt susținute de un bliț LED.

De lungă durată
Probabil că nu există nimic mai enervant decât să rămâi fără baterie în mijlocul unui joc. Acesta este un fenomen rar la Xiaomi Poco X3 NFC - telefonul este echipat cu o baterie litiu-ion polimer cu o capacitate de 5160 mAh.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 215 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| AnTuTu benchmark: | 328 145 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 160 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
