Xiaomi Poco X3 Pro 8/256 GB
Cod: 14383Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco X3 Pro 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Mai multă fluiditate datorită unui ecran și design personalizat pentru jocuri
Cu o rată de reîmprospătare de top de 120Hz și o rată de eșantionare tactilă de 240Hz, POCO X3 Pro oferă un ecran conceput special pentru jocurile mobile. Cu o rată de reîmprospătare ridicată de 120Hz, te vei putea bucura de mișcări fluide în jocurile de acțiune și vei fi cu un pas înaintea concurenței, în timp ce o rată de eșantionare tactilă ridicată de 240Hz reduce latența atingerii. POCO X3 Pro are un aspect nou și îmbunătățit, cu o bandă reflectorizantă de culoare în centru și o textură metalică pe laterale.

Joacă chiar și cele mai solicitante jocuri fără griji
Comparativ cu POCO X3 NFC, POCO X3 Pro îmbunătățește performanța cu platforma mobilă Qualcomm Snapdragon™ 860, procesorul emblematic 4G din 2021. Platforma puternică vă permite să vă bucurați de jocuri mobile la viteză mare, chiar și atunci când jucați jocuri cu grafică intensivă.

Viteză perfectă
Datorită tehnologiei îmbunătățite de memorie UFS 3.1, dispozitivul oferă viteze perfecte de citire și scriere, astfel încât nu trebuie să așteptați mult timp pentru a încărca fișiere, jocuri și aplicații.

Întotdeauna încărcat
Cu încărcare rapidă de 33W și o baterie cu o capacitate masivă de 5160mAh, POCO X3 Pro se încarcă rapid și te asigură că ești mereu pregătit. Nu lăsa încărcarea să te încetinească!

Gata să faci poze
Patru camere înseamnă de patru ori mai multă distracție. Lasă-te captivat de fotografiile realizate cu POCO X3 Pro. Cu o cameră principală de 48MP, o cameră ultra-wide de 8MP, un senzor de adâncime de 2MP și o cameră macro de 2MP, fotografiile tale vor fi perfecte.

Experiență captivantă cu o configurație audiovizuală de nivel superior
Indiferent dacă te joci sau asculți muzică, cele două difuzoare oferă un sunet puternic, de calitate studio. Cu feedback subtil prin vibrații, poți simți fiecare interacțiune dintre vârful degetului și ecran.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 215 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 860 |
| AnTuTu benchmark: | 561 303 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2,96 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 160 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
