Xiaomi Poco X4 GT 8/256 GB
Cod: 14400Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Poco X4 GT 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Bucură-te de aspectul și senzația noi ale celui mai bun ecran LCD creat vreodată
Prezentăm primul ecran LCD inovator 20.5:9 cu un corp subțire de 74.29 mm, POCO X4 GT este la fel de confortabil de ținut în mână pe cât este de privit. Având ca scop oferirea celui mai bun ecran LCD de pe piață, acesta este dotat cu cel mai rapid ecran POCO de 144Hz și DynamicSwitch pe 7 niveluri, care optimizează rata de reîmprospătare pentru o durată de viață mai lungă a bateriei și o vizualizare mai fluidă. Ecranul POCO X4 GT poate afișa un miliard de culori și acceptă, de asemenea, gama largă de culori DCI-P3, aducând culori excepțional de vii și detalii mai bogate pe ecran. Dispozitivul dispune, de asemenea, de moduri Paper Texture, DC Dimming și True Display, care ajută la protejarea ochilor prin ajustarea temperaturii de culoare a ecranului în funcție de condițiile de iluminare ambientală, oferind utilizatorilor o vizualizare confortabilă în toate scenariile.

Filmați în 4K cu camera triplă versatilă și bucurați-vă de o experiență audiovizuală captivantă
POCO X4 GT dispune de o configurație triplă a camerei, cu o cameră principală de 64MP. Combinată cu o cameră ultra-wide de 8MP, o cameră macro de 2MP și o cameră frontală de 16MP pentru selfie-uri frumoase, acest dispozitiv dezlănțuie videografistul din interior. POCO X4 GT oferă o serie de funcții practice și interesante și are, de asemenea, capacitatea de a înregistra în 4K. Pentru cea mai bună calitate a sunetului posibilă, cele două difuzoare certificate Dolby Atmos ale POCO X4 GT oferă o experiență audio bogată, clară și puternică. Mufa audio de 3,5 mm este, de asemenea, inclusă, astfel încât utilizatorii pot încărca și asculta muzică în același timp.

MediaTek Dimensionity 8100
POCO X4 GT este un smartphone rapid care satisface toate nevoile utilizatorilor de gaming și divertisment la un preț accesibil. POCO X4 GT este echipat cu chipsetul MediaTek Dimensity 8100, care rulează pe procesul de fabricație extrem de avansat de 5nm de la TSMC, oferind utilizatorilor cea mai bună eficiență energetică din clasa sa, cu un consum redus de energie și o generare redusă de căldură, maximizând economiile de energie atunci când se utilizează conectivitatea 5G, ceea ce este benefic pentru jocurile cu rată mare de cadre pe secundă. Ducând POCO X4 GT la un nou nivel de performanță, acesta dispune de RAM LPDDR5 de mare viteză și ROM UFS 3.1, ceea ce îl face unul dintre cele mai rapide dispozitive POCO în ceea ce privește memoria și stocarea. Dispozitivul este, de asemenea, echipat cu un sistem sofisticat de răcire LiquidCool Technology 2.0, care include șapte straturi de grafit, care disipă eficient căldura de pe ecran și menține procesorul rece în permanență pentru performanțe maxime.

Încărcare rapidă și sigură a bateriei
POCO X4 GT este echipat cu o baterie de înaltă densitate de 5.080 mAh, care acceptă încărcare turbo de 67W, fără a compromite dimensiunea bateriei. Încărcarea completă a telefonului durează doar 46 de minute și menține performanțe ridicate timp de până la două zile. Odată încărcat complet, POCO X4 GT excelează atât în sarcinile zilnice, cât și în divertisment, oferindu-vă până la 22 de ore de redare video, 26 de ore de lectură și 120 de ore de redare muzică. Funcția de încărcare a dispozitivului dispune de tehnologia Middle Middle Tab (MMT), care permite distribuirea energiei în două direcții, nu doar încărcare de jos în sus, pentru a obține aceeași încărcare mai rapid și mai sigur.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8100 |
| AnTuTu benchmark: | 824 571 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Jemnost displeje: | 407 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 080 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
