Xiaomi Redmi 7 64GB
Cod: 14222Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi 7 64GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Cameră dublă spate cu funcții AI
Smartphone-ul Xiaomi Redmi 7 se încadrează în categoria smartphone-urilor care au o cameră principală duală folosind... elemente ale inteligenței artificiale și o varietate de moduri scenă. Camera principală duală este formată dintr-un obiectiv de 12Mpx cu o diafragmă de f/2.2 s cu focalizare automată PDAF A Lentilă secundară de 2MpxFolosirea unei perechi de lentile și funcțiiPortret Al A Frumusețea prin inteligență artificială poți crea portrete cu efect bokehPentru pasionații de selfie-uri, iată cameră frontală de 5Mpx, pe care îl puteți folosi și pentru apeluri video cu cei dragi. În plus, puteți crea propriile videoclipuri de înaltă calitate la 120 fpsUtil Bliț LED va asigura fotografii de înaltă calitate chiar și în condiții de iluminare slabă.

De asemenea, poate gestiona multitasking.
Funcționarea lină, fără tăiere excesivă, vă va oferi Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 632 octa-core cu o frecvență de 1,8 GHz în combinație cu 3 GB de RAM A Sistem de operare Android 9.0Va fi folosit pentru a stoca datele și aplicațiile preferate. 64 GB memorie internăcare poate fi extinsă prin intermediul unui card de memorie, dacă este necesar MicroSD până la 512 GBVa asigura o durată lungă de viață a telefonului. Baterie de 4000 mAh cu suport pentru încărcare rapidă de 5V/2A.

Acces securizat la fișiere
Nu mai trebuie să vă faceți griji cu privire la securitatea fișierelor dvs. Doar dvs. veți avea acces la ele. În loc să introduceți o parolă atunci când deblocați telefonul, utilizați funcție de detectare a fețeiPoți accesa datele, aplicațiile, mesajele și contactele tale într-un mod simplu, rapid și confortabil. Este la fel de fiabil și practic. cititor de amprente, care se află pe spatele telefonului mobil.

Un companion practic pentru fiecare zi
Telefon inteligent Xiaomi Redmi 7 are un conector micro USB, pe care o puteți utiliza pentru a încărca bateria ascunsă în telefon sau pentru a transfera fișiere. Vă puteți bucura de muzică de la radio sau din lista de redare conectând căștile la Port jack de 3,5 mmAlte caracteristici utile includ: SIM dual, care vă permite să utilizați două cartele SIM într-un singur telefon. Există, de asemenea, conexiune wireless Tehnologie Bluetooth 4.2, Wifi dacă GPS.

Ecran IPS cu rezoluție Full HD+
Puteți vizualiza confortabil fotografiile, aplicațiile sau videoclipurile pe ecran cu o diagonală de 6,26" și un raport de aspect de 19:9 în rezoluție High HD+Este echipat cu sisteme inovatoare Tehnologia IPS, care vă oferă culori bogate și unghiuri largi de vizualizare. Se mândrește cu suport pentru modul de protecție a ochilor și modul lumină puternică.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 632 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1,8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 124 599 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | Micro USB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
