Xiaomi Redmi 8 3/32 GB
Cod: 14081Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi 8 3/32 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Fă o fotografie și distribuie
Camera a fost îmbunătățită pentru fotografii și mai bune. Senzorul Sony IMX363 îmbunătățește tonurile pielii și creează imagini mai luminoase. Camera are rezoluție duală, similară cu cea a camerei principale. 12 Mpx și o lentilă de adâncime auxiliară de 2 Mpx pentru crearea de portrete frumoase cu efect bokeh. Fotografiile sunt îmbunătățite și mai mult de inteligența artificială, care poate recunoaște scena fotografiată și poate ajusta setările pentru cel mai bun rezultat. Pe partea frontală, într-o crestătură în formă de lacrimă, se află Cameră selfie de 8 megapixeli imagini și cu un asistent AI. De asemenea, servește pentru deblocarea facială convenabilă.

Campion de rezistență
Redmi 8 este un campion la rezistență. Oferă o capacitate mare a bateriei, datorită căreia nu va mai trebui să încărcați telefonul la fel de des ca înainte. Masiv 5 000 mAh Bateria îți permite să te distrezi mai mult cu telefonul fără să-ți faci griji constant cu privire la încărcare. Cu o durată lungă de viață a bateriei, timpul de încărcare crește și el. Cu toate acestea, Xiaomi Redmi 8 oferă o încărcare rapidă Încărcare de 18 W, ceea ce vă permite să încărcați dispozitivul mai rapid.

Ecran complet
Pentru a vă permite să vă bucurați de multitasking pe ecran divizat și de imagini de înaltă calitate oricând și oriunde, Redmi 8 este echipat cu Ecran IPS de 6,22 inciÎn partea de sus, există un decupaj modern în formă de lacrimă, care decupează o porțiune minimă a ecranului. Aceasta vă oferă un ecran mare, cu rame minime, gata să vă ofere o experiență vizuală excelentă.

Campion de performanță
Bucură-te de conținut HD și jocuri HD. Procesor octa-core și 3 GB de RAM Memoria este un duo puternic care poate gestiona multitasking complex cu o comutare lină între aplicații. Puteți salva date în Memorie de 32 GB, care poate fi extinsă cu ușurință cu un card microSD de până la 512 GB.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 118 350 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
