Xiaomi Redmi 8A 64GB
Cod: 14375Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi 8A 64GB
- Acesta este un telefon Xioami second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Baterie de mare capacitate
Cu o baterie masivă de 5000 mAh, acum poți viziona mai multe videoclipuri, face clic pe mai multe fotografii sau juca mai multe jocuri cu o singură încărcare. Bateria puternică acceptă încărcare rapidă de 18 W, astfel încât să poți fi din nou în acțiune imediat.

Afișaj de înaltă rezoluție
Redmi 8A îți oferă acum mai mult spațiu pe ecran datorită designului Dot Notch. Corning® Gorilla® Glass 5 asigură o protecție bună a ecranului împotriva căderilor și loviturilor accidentale.
Capturează fiecare moment
Redmi 8A dispune de o cameră principală de 12MP cu inteligență artificială și senzor Sony IMX363, oferind imagini clare ca cristalul. Dimensiunea pixelilor de 1,4 µm oferă performanțe excelente chiar și în condiții de lumină slabă.

Plăcut la atingere și rezistent la amprente
Filosofia de design Aura a făcut un pas înainte, introducând un nou model ondulat pe spatele telefonului. Modelul arată elegant, oferind în același timp protecție împotriva amprentelor și a alunecării din mână.

Un companion de încredere
Redmi 8A este alimentat de procesorul Qualcomm® Snapdragon™ 439 octa-core de 2 GHz, fără compromisuri, care garantează performanțe echilibrate și o eficiență energetică excelentă.

Deblocați cu o privire
Acum, deblocarea telefonului este la fel de ușoară ca și cum l-ai privi. Acest smartphone este capabil să îți analizeze instantaneu fața și să deblocheze telefonul într-o clipă.

Sunet surprinzător
Printre altele, Xiaomi Redmi 8A vă oferă și radio FM wireless, difuzoare puternice și o cameră acustică de 0,82CC pentru un sunet mai puternic și mai realist.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 118 350 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | USB-C |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
