Xiaomi Redmi Note 8T 64GB
Cod: 14216Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 8T 64GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Puternic
Xiaomi Redmi Note 8T este alimentat de un procesor octa-core Qualcomm Snapdragon 665 cu o frecvență de până la 2.0 GHz, susținut de 3 GB de RAM pentru versiunea de 32 GB a telefonului sau 4 GB de RAM pentru versiunile de 64 și 128 GB. Acest procesor este o alegere excelentă pentru jocuri, lucru, vizionarea de filme sau multitasking.
Cameră video
Xiaomi Redmi Note 8T este echipat cu o cameră principală cvadruplă cu o rezoluție de 48MP + 8MP + 2MP + 2MP. Obiectivul principal cu unghi larg de 48MP are o diafragmă de 1,79 și 1,6µm; 4 în 1 Super Pixel. Un alt obiectiv cu unghi ultra-larg de 8MP are o diafragmă de 2,2 și un câmp vizual de 120°. Xiaomi Redmi Note 8T este, de asemenea, echipat cu un obiectiv macro de 2MP și un senzor de adâncime de 2MP. „Camera selfie” are o rezoluție de 13MP și oferă funcții de selfie panoramic, control prin gesturi, portret selfie cu inteligență artificială, recunoaștere a scenelor cu inteligență artificială și deblocare facială cu inteligență artificială.

Afișare și procesare
Ecran LCD mare de 6,3 inci, cu crestătură în formă de picătură de apă și un raport de aspect de 19,5:9. Ecranul este FHD+ cu un contrast de culoare de 1500:1. Este un partener ideal pentru vizionarea de filme sau jocuri. Ecranul este protejat de sticlă Corning Gorilla Glass 5 2.5D, fiind astfel protejat de zgârieturi. Partea din spate este, de asemenea, protejată de sticlă Corning® Gorilla® Glass 5, cu un capac din sticlă 2.5D.

Baterie și conectivitate
Xiaomi Redmi note 8T este echipat cu un cip NFC, mufă de 3,5 mm și Bluetooth 4.2. Bateria are o capacitate de 4000 mAh și suportă încărcare rapidă de 18 W. Conectorul de încărcare este USB Type-C. Bateria vă va rezista o zi întreagă fără probleme.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 171 200 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
