Xiaomi Redmi 9T 4/128 GB
Cod: 14253Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi 9T 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran FHD+ Dot Drop de 6,53" și certificare TÜV Rheinland Low Blue Light
Redmi 9T, cu un ecran uimitor cu punct, de 6,53" oferă o experiență vizuală FHD+ excepțională, pur și simplu cea mai bună din clasa sa. Culorile luminoase și vibrante emană din ecranul aproape fără rame, oferindu-vă o experiență cu adevărat captivantă atunci când vizionați videoclipuri și jucați jocuri. În plus, ecranul certificat TÜV Rheinland permite o vizualizare confortabilă datorită filtrării luminii albastre, protejând utilizatorii de oboseala ochilor pe termen lung.

Cameră cvadruplă de 48MP cu inteligență artificială, unghi ultra larg și obiectiv macro
Redmi 9T dispune de o cameră principală cvadruplă de 48MP, cu inteligență artificială, cu o calitate premium a imaginii și a video-ului, care îi va uimi chiar și pe cei mai avansați creatori de fotografii. Obiectivul macro de 2MP surprinde fiecare detaliu minuscul, în timp ce camera ultra-wide cu unghi de 120° vă permite să realizați fotografii de grup sau peisaje uimitoare, încadrând totul. Per total, Redmi 9T oferă o experiență fotografică versatilă, care îi va face pe utilizatori să își dorească tot mai multe fotografii!

Procesor Qualcomm Snapdragon™ 662 cu opt nuclee, până la 2,0 GHz
Echipat cu platforma mobilă Qualcomm Snapdragon™ 662, Redmi 9T oferă o experiență mobilă excelentă, cu performanțe superioare, generare mai mică de căldură și consum redus de energie. Cu Qualcomm AI Engine de a treia generație și o putere de procesare de până la 2,0 GHz, Redmi 9T este mai rapid și mai receptiv ca niciodată.

Baterie de 6.000 mAh cu încărcare rapidă de 18W
Redmi 9T se mândrește cu o baterie masivă de 6.000 mAh și un mod MIUI ultra-economic, așa că este gata să facă față chiar și celor mai grele sarcini de lucru, pe tot parcursul zilei! Cu încărcarea rapidă de 18 W, utilizatorii Redmi 9T pot petrece mai puțin timp încărcând și mai mult timp creând!
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| AnTuTu benchmark: | 174 500 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | Splash resistant |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
| Reverzní dobíjení: | 2,5 W |
