Xiaomi Redmi Note 10 4/128 GB
Cod: 14257Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 10 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED orbitor cu difuzoare duale
Redmi Note 10 este o fuziune între frumusețe și funcționalitate. Având un ecran AMOLED DotDisplay FHD+ de 6,43", Redmi Note 10 este la fel de captivant la privit pe cât este de utilizat. Ecranul echilibrat, fără ramă, atinge un raport de aspect impresionant de 20:9. Difuzoarele duble situate în partea superioară și inferioară a dispozitivului oferă utilizatorului o experiență audio captivantă. Iar cu senzorul de amprentă Arc, noul design, care se integrează în lateralul dispozitivului, deblocarea este mult mai convenabilă.

Matricea quad de camere surprinde detalii uimitoare în orice mod
Redmi Note 10 se mândrește cu o configurație cu patru camere care oferă o calitate foto și video fără compromisuri. Camera principală de 48MP surprinde imagini incredibil de detaliate, în timp ce senzorii macro de 2MP și de adâncime de 2MP permit realizarea de prim-planuri de înaltă calitate. Ultimul membru al acestei configurații este camera ultra-wide-angle de 8MP, care permite utilizatorilor să surprindă peisaje mari sau fotografii de grup fără a-și face griji că vor rata pe cineva din cadru.
Time-lapse și mod nocturn
Capturează conținut ca un profesionist cu noul mod Pro Time-lapse al Redmi Note 10, care funcționează în condiții de iluminare nefavorabilă, permițând utilizatorilor să captureze imagini time-lapse de înaltă calitate oricând, zi sau noapte. Îți place să faci fotografii noaptea? Bucură-te de modul Noapte îmbunătățit al Redmi Note 10, care ajustează și îmbunătățește automat culorile și expunerea pentru a crea fotografii nocturne incredibile, cu un contrast perfect echilibrat.

Performanță ridicată pentru a ține pasul chiar și cu cea mai mare aventură
Alimentat de noul chipset Qualcomm Snapdragon™ 678, Redmi Note 10 este pregătit pentru orice îți rezervă viața. Tehnologia de procesare de 11nm permite un consum redus de energie, în timp ce bateria sa masivă de 5.000 mAh menține dispozitivul funcțional chiar și în timpul utilizării intense. Trebuie să îl încarci, dar nu ai timp? Redmi Note 10 dispune de o încărcare cu fir incredibil de rapidă de 33W - aproape de două ori mai puternică decât generația anterioară.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 678 |
| AnTuTu benchmark: | 277 254 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
