Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128 GB
Cod: 14252Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj de 90Hz cu tehnologie AdaptiveSync pentru funcționare fluidă
Noul Redmi Note 10 5G vine cu un ecran FHD+ dot-notch de 6,5" cu o rată de reîmprospătare de 90Hz, ceea ce îi conferă un aspect impresionant și asigură o experiență de utilizare fluidă și fără probleme. Pe lângă frecvența maximă de 90Hz, telefonul poate ajusta automat rata de reîmprospătare în funcție de ceea ce vizionați - fie că este vorba de videoclipuri la 30Hz sau rețele sociale la 60Hz. Acest lucru asigură că telefonul funcționează fără probleme în orice moment și nu consumă niciodată mai multă energie decât este absolut necesar.

Un procesor 5G de înaltă performanță care va satisface cu ușurință toate cerințele dumneavoastră
Echipat cu puternicul chipset 5G MediaTek Dimensity 700, noul Redmi Note 10 5G este gata să ducă jocurile la nivelul următor. Cu un proces de fabricație de 7nm și un modem integrat, oferă performanțe superioare cu un consum redus de energie, permițându-vă să vă cufundați în jocurile preferate fără a vă face griji că rămâneți fără energie. În plus, oferă și suport pentru două cartele SIM 5G, ceea ce îl face un companion extrem de productiv pentru nevoile zilnice.

Cameră triplă spate pentru toate nevoile tale creative
Cu o cameră triplă pe spate cu o rezoluție principală de 48 MP, noul Redmi Note 10 5G este perfect pentru a crea conținut uluitor! Cele trei obiective de pe spatele telefonului includ un senzor principal cu o rezoluție de 48 MP, un obiectiv macro de 2 MP și un senzor de adâncime de 2 MP. Pasionații de fotografie vor fi, de asemenea, încântați de o serie de instrumente ingenioase - modul Noapte, modul Slow-motion sau videoclipuri time-lapse - care te vor transforma instantaneu într-un profesionist creativ.

Capacitate mare a bateriei cu eficiență sporită pentru o zi întreagă, fără griji legate de încărcare
În interiorul lui Redmi Note 10 5G se află o baterie imensă de 5.000 mAh cu încărcare rapidă de 18 W, așa că te poți baza pe suficientă putere chiar și în timpul operațiunilor foarte solicitante.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| AnTuTu benchmark: | 299 111 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
