Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128 GB
Cod: 14279Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecranul revoluționar oferă experiențe fără cusur
Cu un raport de aspect de 20:9 și un ecran AMOLED DotDisplay de 6,67", Redmi Note 10 Pro este incredibil de privit și de utilizat.

Finețe perfectă și răspuns instantaneu
Rata de reîmprospătare ridicată de 120Hz permite o experiență mai fluidă în timpul jocurilor și al utilizării zilnice, în timp ce rata impresionantă de eșantionare tactilă de 240Hz oferă o sensibilitate mai bună și o latență mai mică pentru un răspuns mai rapid al ecranului.

Distracție pe cinste
Difuzoarele duble din partea superioară și inferioară a dispozitivului oferă o experiență audio captivantă, perfectă pentru streaming de conținut, jocuri sau ascultarea muzicii preferate.

Creează conținut ca un profesionist
Dotat cu o cameră principală cvadruplă de 108MP, cu tehnologie 9-în-1 de binning a pixelilor și tehnologie ISO nativă duală, Redmi Note 10 Pro surprinde imagini uimitor de detaliate datorită procesării îmbunătățite și a gamei dinamice mai mari. Tot ce credeai despre fotografia nocturnă se va schimba cu Night Mode 2.0, care utilizează un algoritm RAW multi-frame avansat pentru fotografii clare și clare.

Trecerea la un nivel superior
Speri să-ți faci creațiile virale? Redmi Note 10 Pro te va ajuta să realizezi acest lucru, datorită noilor funcții creative pentru fotografii și video, inclusiv modurile Pro time-lapse, Dual Video, Long Exposure, Telemacro și ShootSteady.

Platformă puternică, performanță reală
Fiind echipat cu platforma mobilă Qualcomm Snapdragon™ 732G, construită pe procesul de fabricație de 8nm, Redmi Note 10 Pro este mai rapid și mai eficient ca niciodată. Bateria sa mare de 5.020 mAh permite dispozitivului să treacă prin toate aventurile vieții, iar încărcarea rapidă cu fir de 33W oferă liniște sufletească utilizatorilor care se tem că vor rămâne fără baterie în perioadele de utilizare intensă.

Design de ultimă generație, fără compromisuri în ceea ce privește durabilitatea
Redmi Note 10 Pro a fost conceput special pentru utilizator, atingând echilibrul perfect între frumusețe și calitate. Noul senzor de amprentă lateral Arc se integrează acum în dispozitiv pentru o senzație mai confortabilă în mână, fără a compromite ușurința în utilizare. Redmi Note 10 Pro este la fel de elegant pe cât este de durabil, datorită sticlei Corning Gorilla Glass 5 securizate, care protejează partea frontală de zgârieturi și lovituri inestetice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 193 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| AnTuTu benchmark: | 336 250 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
