Xiaomi Redmi Note 10S 6/64 GB
Cod: 14244Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 10S 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED uimitor cu difuzoare duale
Noul Redmi 10S este o combinație perfectă între frumusețe și funcționalitate. Ecranul său AMOLED FHD+ de 6,43” cu crestătură punctuală îi conferă un aspect extrem de impresionant și este, de asemenea, foarte ușor de utilizat. Datorită designului ingenios, fără ramă, ecranul se mândrește cu un raport de aspect de 20:9. Nu în ultimul rând, există și o pereche de difuzoare, unul în partea de sus și unul în partea de jos a telefonului, ceea ce garantează o experiență de ascultare de înaltă calitate.

Cameră cvadruplă pentru a garanta imagini de înaltă calitate cu detalii de neegalat
Camera spate cvadruplă a noului Redmi Note 10S vă permite să realizați fotografii cu adevărat excepționale, la o calitate uluitoare. Cvartetul format dintr-un obiectiv principal de 64MP, un obiectiv macro de 2MP, un senzor de adâncime de 2MP și un senzor ultra-wide de 8MP garantează atât fotografii de înaltă calitate cu detalii remarcabile, cât și fotografii impresionante cu unghi larg, unde datorită unghiului de vizualizare de 118°, puteți surprinde cu ușurință frumusețea peisajului înconjurător și a grupurilor mari de prieteni.

Performanță ridicată concepută pentru operațiuni solicitante
Datorită puternicului chipset MediaTek Helio G95, noul Redmi Note 10S poate oferi experiențe de gaming uluitoare. Performanța procesorului său grafic este cu 31% mai mare decât generația anterioară și va satisface cu ușurință cerințele chiar și ale celor mai exigenți jucători. În plus, te poți baza pe o baterie cu o capacitate uriașă de 5.000 mAh, care face față cu ușurință utilizării zilnice și poate fi încărcată în doar câteva momente datorită încărcării rapide de 33 W.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G95 |
| AnTuTu benchmark: | 321 892 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx 8 Mpx + 2 Mpx + 2Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
