Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB
Cod: 14284Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED DotDisplay FHD+ de 120Hz într-o carcasă elegantă cu margini plate
Redmi Note 11 Pro 5G dispune de un ecran AMOLED DotDisplay FHD+ mare, de 6,67" cu o rată de reîmprospătare a ecranului de 120Hz, care îmbunătățește experiența ecranului cu o derulare fluidă a conținutului și tranziții fără întârziere. Acest ecran superb este încorporat într-o carcasă cu un design plat și modern. Împreună cu difuzoarele super liniare duale situate în partea superioară și inferioară a telefonului, Redmi Note 11 Pro 5G oferă o experiență excelentă cu sunet stereo captivant atunci când te joci sau vizionezi videoclipuri.

Cameră triplă de top de 108MP pentru fotografii remarcabile
Redmi Note 11 Pro 5G vine cu o cameră triplă pe spate care oferă o experiență fotografică fără compromisuri. Camera principală de 108MP surprinde imagini uimitoare în culori vii, o cameră ultra-wide de 8MP extinde câmpul vizual la 118°, iar un obiectiv macro de 2MP surprinde detalii fine de aproape. Partea frontală a telefonului este completată de o cameră frontală de 16MP care poate captura selfie-uri clare și cu aspect natural. Camera principală profesională de 108MP folosește un senzor Samsung HM2 cu un senzor mare de 1/1,52" și acceptă tehnologia de binning 9-în-1 pixel, precum și ISO nativ dual pentru a captura imagini incredibile în orice condiții de iluminare, cu rezultate uimitoare, mai ales în lumină slabă.

Performanță susținută de încărcarea turbo de 67W și procesorul Snapdragon 695
Redmi Note 11 Pro 5G vine cu o încărcare turbo de ultimă generație de 67W, care vă permite să încărcați mai mult de jumătate din bateria sa de mare capacitate de 5.000 mAh în doar 15 minute. Alimentat de procesorul Snapdragon 695, Redmi Note 11 Pro 5G vă oferă, de asemenea, performanțe fluide și fiabile, cu suport pentru conectivitate 5G.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| AnTuTu benchmark: | 405 259 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | IP53 |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
