Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/64 GB
Cod: 14275Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED DotDisplay FHD+ de 120 Hz într-o carcasă elegantă cu margini plate
Redmi Note 11 Pro dispune de un ecran AMOLED DotDisplay FHD+ mare, de 6,67" cu o rată de reîmprospătare de 120Hz, care îmbunătățește experiența ecranului cu o derulare fluidă a conținutului și tranziții fără întârziere. Acest ecran superb este încorporat într-o carcasă cu un design plat și modern. Împreună cu difuzoarele super liniare duale situate în partea superioară și inferioară a telefonului, Redmi Note 11 Pro oferă o experiență excelentă cu sunet stereo captivant atunci când te joci sau vizionezi videoclipuri.

Cameră cvadruplă de top de 108MP pentru fotografii remarcabile
Redmi Note 11 Pro 5G se mândrește cu o configurație cu patru camere spate, care oferă o experiență fotografică fără compromisuri. Camera principală de 108MP surprinde imagini uimitoare de înaltă rezoluție, cu culori vii, o cameră ultra-wide de 8MP extinde câmpul vizual la 118°, un obiectiv macro de 2MP surprinde detalii fine de aproape, iar un senzor de adâncime de 2MP este conceput pentru a captura portrete mai naturale. Partea frontală a telefonului este completată de o cameră frontală de 16MP, care surprinde selfie-uri clare și cu aspect natural. Camera principală profesională de 108MP utilizează senzorul Samsung HM2 cu un senzor mare de 1/1,52" și acceptă tehnologia de binning 9-în-1, precum și ISO nativ dual pentru a captura imagini incredibile în orice condiții de iluminare, cu rezultate uimitoare, mai ales în lumină slabă.

Performanță susținută de încărcarea turbo de 67W și procesorul MediaTek Helio G96
Redmi Note 11 Pro vine cu o încărcare turbo de ultimă generație de 67W, care îți permite să încarci până la 51% din bateria sa de mare capacitate de 5.000 mAh în doar 15 minute. Alimentat de procesorul MediaTek Helio G96, Redmi Note 11 Pro îți oferă, de asemenea, performanțe fluide și fiabile.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G96 |
| AnTuTu benchmark: | 340 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
