Xiaomi Redmi Note 11S 5G 6/128 GB
Cod: 14259Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AdaptiveSync cu rată de reîmprospătare de 90Hz
LuxosEcran LCD IPS de 6,6"Afișaj cu puncteXiaomi Redmi Note 11S 5Gte atrage în acțiunea de pe ecran. Datorită ratei de reîmprospătare90HzChiar și cea mai rapidă acțiune va fi complet lină asupra sa.Luminozitate ridicată și tehnologie modernăEcranul oferă culori intense, vii și perfect precise, cu o rezoluție ridicată de 2400×1080.Rezoluție FHD+din nou despre desenul detaliat al imaginii și există, de asemeneaTehnologia AdaptiveSyncpentru optimizare în funcție de conținut șieconomisirea baterieiEcranul este, de asemenea,protejat de sticlă Gorilla Glass extrem de întărită, clasa 3, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la zgârieturi, căderi, uzură rapidă sau impacturi minore!
Încărcare extrem de rapidă de 33W
Xiaomi Redmi Note 11S 5Gsuportă viteze ultra-rapideîncărcare rapidă cu fir de 33W, care își va reîncărca acumulatorul de mare capacitateBaterie de 5000 mAhde la 0% la 100% în timpulmai puțin de o orăVa oferi o viteză atât de mare încâtvei economisi timpși veți putea să vă bucurați pe deplin de toate funcțiile telefonului dvs.fără a fi nevoie de o conexiune constantă la încărcătorÎn cazul unui mod mai moderat, poți conta și pe câteva zile cu o singură încărcare, așa că telefonul îți va rezista un weekend întreg în natură și datorită...Protecție IP53Nu te va dezamăgi nici măcar atunci când este stropit cu apă.
Performanță 5G de clasă mondială pentru fiecare zi
Redmi Note 11S 5Geste echipat cu un chipset mobilMediaTek Dimensionity 810 5G, a cărui performanță fiabilă o veți observa în timpul fiecărei activități solicitante. Datorită designului luxosTehnologie de procesare de 6nmși nucleul său de înaltă calitate poate rula la viteze de până la2,4 GHzNu există lipsă desuport pentru cea mai rapidă conexiune 5G, cu o prezentare generală, puteți gestiona cele mai recentejocuri, streaming, navigare pe internetsau exigentmultitaskingDe asemenea, îl ajută să atingă performanțe înalte.4 GB de RAM, suficient spațiu va asiguramemorie de 128 GBși posibilitatea unei extinderi ulterioarepână la 1 TBmulțumescslotpe un card de memorie.
Cameră triplă AI cu obiectiv de 50Mpx
Pe loccameră triplătelefonRedmi Note 11S 5Gte va transforma într-un profesionist complet. Îți va oferimoduri avansatepentru a face fotografiiîn fiecare luminăși va oferi, de asemenea, o serie de caracteristici moderne, cum ar fifotografiere secvențialăsaufiltre artisticepentru creații unice. Hardware-ul telefonului nu este cu mult în urmă, senzorul principal oferind o rezoluție de primă clasă50Mpx, există o cameră cu unghi ultra-larg8Mpxcucu un unghi de 119°și există, de asemenea,obiectiv telemacrocu2MpxEste pregătit pentru portrete care îți taie respirațiaCameră selfie cu unghi larg de 13MP!
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 195 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 810 5G |
| AnTuTu benchmark: | 355 018 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 399 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
