Xiaomi Redmi Note 12 4/128 GB
Cod: 14237Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 12 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED de 6,67''
Toate modelele Redmi Note 12 dispun de un ecran OLED impresionant și viu. Urmărește-ți conținutul preferat cu o reproducere perfectă a negrului și culori vii.

O experiență vizuală fluidă și neîntreruptă
Acceptă 3 rate de reîmprospătare (60Hz/90Hz/120Hz) pentru o experiență vizuală mai fluidă și un consum redus de energie. Cu o rată de reîmprospătare ridicată de 120Hz, vă puteți bucura de o experiență fluidă de neegalat atunci când jucați jocuri și navigați pe rețelele sociale.

Bucură-te de un design atent conceput, cu protecție încorporată care ține cont de ochii tăi
Cele 4096 de niveluri de ajustare a luminozității permit o diminuare lină și delicată a ecranului. Când lumina ambientală se schimbă brusc, luminozitatea afișajului este ajustată ușor pentru a evita reflexiile.

Cameră triplă de 50MPx care surprinde cele mai bune momente
Surprinde lumea din orice unghi cu un sistem triplu de camere, dotat cu un obiectiv principal cu rezoluție largă, un obiectiv cu unghi ultra-larg și un obiectiv macro dedicat.

Ducând performanța la un nou nivel
Construit folosind o tehnologie de procesare de ultimă generație pe 6nm, Redmi Note 12, împreună cu puternicul procesor Snapdragon 685 pe 6nm de la Qualcomm, oferă performanțe fluide și îmbunătățite. Datorită combinației de memorie RAM LPDDR4X și memorie ROM UFS 2.2, dispozitivul dvs. poate gestiona cu ușurință mai multe sarcini simultan.

Încărcare rapidă de 33W
Acest smartphone are o autonomie excepțională a bateriei, de până la 1,35 zile, și vă va rezista cu ușurință pe tot parcursul zilei. Datorită bateriei sale de 5.000 mAh și încărcării rapide de 33 W.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 183 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 287 964 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
