Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128 GB
Cod: 14277Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED de 6,67"
Toate modelele Redmi Note 12 dispun de un ecran OLED impresionant și atrăgător. Urmărește-ți conținutul preferat cu o reproducere excelentă a negrului și culori vii.

O experiență vizuală fluidă și neîntreruptă
Acceptă 3 rate de reîmprospătare (60Hz/90Hz/120Hz) pentru o experiență de utilizare fluidă, fiind în același timp eficientă din punct de vedere energetic. Se ajustează automat la diferite condiții, cum ar fi vizionarea videoclipurilor, jocurile video sau cititul, pentru o experiență de afișare captivantă.

Expoziție SGS pentru îngrijirea ochilor
Cele 4096 de niveluri de ajustare a luminozității permit o diminuare lină și delicată a luminozității ecranului. Când lumina ambientală se schimbă brusc, luminozitatea afișajului este ajustată ușor pentru a evita reflexiile. Protecția ochilor și confortul au fost întotdeauna o prioritate absolută în designul acestui ecran.

Configurație cu cameră triplă de 48MP
Performanță puternică pentru portrete și fotografie în lumină slabă. Surprindeți fiecare detaliu cu camera macro de 2MP, impresionați din orice unghi cu camera ultra-wide de 8MP și experimentați un bokeh natural cu modul Portret.

Procesor Snapdragon din 4a generație
Echipat cu platforma mobilă Snapdragon 4 Gen 1, smartphone-ul oferă performanțe de neegalat. Acest chipset de 6nm oferă un consum eficient de energie și o autonomie lungă a bateriei. Chipset-ul Snapdragon 4 Gen 1 este compatibil cu 5G și suportă dual-SIM 5G.

Cartelă SIM duală, conexiune 5G duală
Mai rapid, mai stabil, mai fiabil. Construit cu tehnologie de procesare de ultimă generație de 6nm, acest smartphone este pregătit pentru viitor, cu conectivitate 5G, timpi de răspuns mai rapizi și viteze de descărcare mai mari. A fost special optimizat pentru a face față unei game mai largi de condiții, oferind o conexiune pe care te poți baza.

Combinație rapidă de stocare și memorie RAM
Cu o combinație de memorie RAM LPDDR4X și memorie ROM UFS 2.2, aplicațiile tale preferate se încarcă mai rapid și au performanțe mai bune. Cu o capacitate de stocare de 256 GB și suport pentru carduri MicroSD de 1 TB, poți păstra amintiri prețioase cu prietenii și familia.

Baterie de 5000 mAh
Redmi Note 12 5G are o baterie masivă de 5.000 mAh, similară ca dimensiuni cu o baterie externă, care îți va rezista toată ziua. În același timp, încărcarea este și mai rapidă datorită celor 33W.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 189 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdargon 4 Gen 1 |
| AnTuTu benchmark: | 389 210 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
