Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256 GB
Cod: 14306Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Culori și nuanțe excepționale
Ecranul de 6,67" este fabricat din materiale flexibile avansate, care sporesc luminozitatea și afișează o gamă mai largă de culori cu un contrast mai mare, combinat cu o imagine mai fluidă, pentru o experiență de vizualizare vie.

Ecran AMOLED de 120Hz
Telefonul emblematic Redmi Note 12 Pro+ 5G face tehnologia de ultimă generație și mai accesibilă și deschide viața către tot ceea ce are de oferit.

Cea mai bună rezoluție a camerei din lume
Cel mai puternic sistem de camere de pe Redmi Note este echipat cu un senzor de imagine de rezoluție ultra-înaltă de 200MP, OIS și un obiectiv 7P. Combinată cu cei mai noi algoritmi și alte caracteristici, această cameră vă oferă putere creativă maximă.

Povești fără sfârșit - toate cu un singur clic
Folosind modul de 200MP, Xiaomi ProCut poate identifica automat personajele principale și poate decupa imaginea în până la 5 capodopere. Fiecare obiect este afișat viu, cu o claritate perfectă.

Lentilă de top
Redmi Note 12 Pro+ 5G se mândrește cu o lentilă 7P, un strat antireflex ALD, OIS pentru a minimiza tremurul sau vibrațiile camerei și o diafragmă mare. Toate acestea ajută la captarea unei cantități mai mari de lumină decât generațiile anterioare în condiții de lumină slabă. Un nivel complet nou de calitate a imaginii, cu fotografii nocturne mai bine iluminate ca niciodată, fără utilizarea blițului.

Experiență audiovizuală live
Tehnologia Dolby Vision în colaborare cu HDR10+ vă oferă o calitate a imaginii de neegalat, împreună cu Dolby Atmos și difuzoare duale, astfel încât să vă puteți bucura de cinema în palma mâinii, oriunde și oricând.

Eficiența revoluționară a procesorului MediaTek Dimensionity 1080 cu 5G
Chipsetul de ultimă generație, fabricat folosind un proces de 6nm, crește viteza generală și reduce consumul de energie, oferind performanțe impresionante pentru crearea de videoclipuri și imagini, jocuri și conectivitate 5G.

Viteză ultra-înaltă cu capacitate mare
Bateria masivă de 5000mAh echipată cu chipsetul Xiaomi Surge P1 poate fi încărcată până la 100% în 19 minute folosind încărcarea inteligentă HyperCharge de 120W, menținând astfel o durată lungă de viață a bateriei.

Sistemul de răcire a camerei de evaporare menține o temperatură scăzută
Cu o suprafață de răcire VC de 3.000 mm², Redmi Note 12 Pro+ 5G se răcește și mai rapid. Controlul critic al temperaturii oferă performanțe ridicate susținute.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 210 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 1080 |
| AnTuTu benchmark: | 538 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.6 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 200 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 200 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
