Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB
Cod: 14287Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran AMOLED premium, fluid, cu culori și nuanțe excepționale
Ecranul de 6,67" este fabricat din materiale flexibile avansate, care sporesc luminozitatea și afișează o gamă mai largă de culori cu un contrast mai mare, combinat cu o imagine mai fluidă, pentru o experiență de vizualizare vie.

O încântare audiovizuală realistă
Tehnologia Dolby Vision în colaborare cu HDR10+ vă oferă o calitate a imaginii de neegalat, împreună cu tehnologia Dolby Atmos și difuzoarele duale, astfel încât să vă puteți bucura de cinema în palma mâinii, oriunde și oricând.

Senzor emblematic popular IMX766
Senzorul IMX766 este alegerea ideală pentru multe smartphone-uri emblematice. Senzorul mare de 1/1,56'' permite captarea unei cantități mai mari de lumină, iar focalizarea automată avansată All Pixel face ca focalizarea automată de mare viteză să devină realitate.

Cameră completă de 50MP cu OIS, filmare stabilă și stabilă
OIS minimizează cu succes efectele tremurului sau vibrațiilor camerei și permite captarea unei cantități mai mari de lumină, rezultând o îmbunătățire semnificativă a calității. Imaginile vor ieși în evidență atât ziua, cât și noaptea.

Procesor de înaltă performanță
Chipset MediaTek Dimensionity 1080 de ultimă generație, cu tehnologie 5G, pe 6nm Crește viteza generală și reduce consumul de energie, oferind performanțe impresionante pentru crearea de videoclipuri și fotografii, jocuri și conectivitate 5G.

Combinație rapidă de stocare și memorie RAM
Cu 6 GB sau 8 GB de memorie, te poți bucura de o fluiditate de neegalat. Instalează-ți aplicațiile preferate și creează fotografii și videoclipuri memorabile cu un spațiu de stocare de până la 128 GB sau 256 GB.

Motor de imagistică Xiaomi
Algoritmii puternici de inteligență artificială îmbunătățesc dramatic calitatea și viteza imaginii. Fiecare moment prețios din viața ta prinde viață, așteptând să-l surprinzi.

Baterie masivă de 5.000 mAh
O baterie de mare capacitate, de 5.000 mAh, este încorporată în carcasa subțire de 7,9 mm, asigurând o experiență de utilizare mai lungă și mai fluidă.

Încărcare turbo de 67W
Cu încărcarea turbo de 67W, poți face față aproape oricăror cerințe ale zilei în 15 minute. Asta numim noi viteză.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 187 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 1080 |
| AnTuTu benchmark: | 538 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.6 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx +2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
