Xiaomi Redmi Note 12S 8/256 GB
Cod: 14298Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 12S 8/256 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Derulare fluidă datorită afișajului AMOLED DotDisplay de 90Hz
Cu o rată de reîmprospătare ridicată de până la 90Hz și o rată de eșantionare tactilă de până la 180Hz, Redmi Note 12S vă oferă o experiență fluidă, cu tranziții fără întârziere, înregistrând în același timp atingeri mai precise. Ecranul AMOLED, cu o luminozitate maximă de până la 1.000 de niți, vă permite să citiți clar conținutul telefonului chiar și în lumina zilei. În plus, vă puteți bucura de conținutul și jocurile preferate cu o imersiune audiovizuală sporită, datorită sistemului audio cu două difuzoare.

Cameră triplă versatilă de 108MP
Redmi Note 12S îți permite să vezi lumea din orice unghi datorită sistemului său triplu de camere, care include o cameră principală de 108MP, un obiectiv ultra-wide și un obiectiv macro dedicat. Du-ți fotografia la nivelul următor cu camera principală de 108MP, capabilă să surprindă imagini incredibile. Redmi Note 12S nu ratează niciun detaliu, permițându-ți să surprinzi și să-ți spui povestea cu o claritate și o calitate a imaginii uimitoare. Mai mult, este dotat și cu FilmCamera și Xiaomi ProCut, care transformă fotografiile obișnuite în expresii nostalgice ale artei și identității.

Design elegant, modern și ușor
Pentru a face Redmi Note 12S confortabil de ținut în mână, a reușit să încapă o baterie mare de 5.000 mAh și o carcasă ușoară de 179 g sub o carcasă subțire de 8,09 mm. Datorită tehnologiilor Mi FC și MMT, se încarcă rapid cu 33 W.

Puternicul MediaTek Helio G96 oferă performanțe fluide pe toate planurile
Echipat cu procesorul octa-core avansat MediaTek Helio G96 și până la 8 GB de RAM, Redmi Note 12S oferă performanțe îmbunătățite, ceea ce duce la o experiență de utilizare mult mai rapidă. Fie că este vorba de fotografii și videoclipuri incredibile, vizionarea de filme sau navigarea pe rețelele sociale, Redmi Note 12S este, de asemenea, echipat cu tot spațiul și capacitatea de care ai nevoie. Cu toate acestea, îl poți duce la nivelul următor cu suport pentru stocare extensibilă de până la 1 TB și încă 5 GB de RAM cu extensie de memorie.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 176 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Helio G96 |
| AnTuTu benchmark: | 302 877 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.1 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 409 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
