Xiaomi Redmi Note 3 Global
Cod: 9551Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 3 Global
Culoare: Argintiu
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrare în termen de 10 zile lucrătoare. Cu toate acestea, depinde de furnizor, timpul de livrare este de obicei mai scurt. În cazuri rare, din păcate, livrarea poate fi prelungită.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Xiaomi Redmi Note 3 LTE este un smartphone cu performanțe și echipamente fără compromisuri. Producătorul a reușit să încadreze o serie de caracteristici dintre cele mai avansate într-o carcasă subțire de 8,6 mm. Carcasa unică este fabricată din metal și nu lasă loc de îndoială. Vă puteți aștepta la suport rapid pentru date (LTE), Dual SIM, un procesor puternic cu șase nuclee și un ecran spațios de 5,5" cu rezoluție FULL HD. Ecranul va afișa perfect fotografiile realizate cu o cameră de 16Mpx. Datorită tehnologiei IPS, zona de afișare va oferi unghiuri de vizualizare largi.
Performanța excelentă a smartphone-ului este asigurată de combinația dintre un procesor hexa-core de 1,8 GHz și 3 GB de RAM. Procesorul nu este doar puternic, ci și eficient din punct de vedere energetic. Dispozitivul este instalat cu sistemul de operare Google Android 6.0 Marshmallow cu MIUI v6.
Camera de 16MP face fotografii excelente chiar și în condiții de iluminare slabă. Veți aprecia, de asemenea, focalizarea automată și blițul LED. Pentru apeluri video și selfie-uri, există o cameră frontală de 5MP.
În ceea ce privește conectivitatea, smartphone-ul este bine echipat. Suportul LTE va permite cea mai rapidă conexiune la internet posibilă. Funcția Dual SIM vă va permite să utilizați două cartele SIM în același timp. Lista de conectivitate include, de asemenea, Wi-Fi, GPS, Bluetooth și microUSB.
Prezența unui port infraroșu este o excepție notabilă în această categorie de preț, permițându-vă să controlați alte dispozitive de acasă - un televizor, un DVD player sau chiar o hotă inteligentă.
Datorită cititorului de amprente, deblocarea telefonului nu este doar mai sigură ca niciodată, ci și extrem de rapidă. Bateria va oferi o capacitate peste standard de 4.000 mAh.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Uhlopříčka: | 5.5" |
| Rozlišení Displeje: | Full HD |
| Technologie Displeje: | IPS |
| Operační Systém: | Android 6.0 |
| Nadstavba Operačního Systému: | MIUI v6 |
| Velikost operační paměťi RAM: | 3 GB |
| Kapacita Baterie: | 4000 mAh |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| 3,5 jack: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| LTE pásmo: | ANO |
| WIFI: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Pamět: | 16 GB |
| Rozšíření uložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Rozlišení Hlavního Fotoaparátu: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | ANO Full HD |
| Selfie fotoaparát - rozlišení: | 5 Mpx |
